Autor Zpráva
Fisak
Profil
Dobrý den. Mám problém s kódem
<?php
if(empty($_GET['date']) or $_GET['date'] == "") $dnes_Den = date("Y-m-d"); else $dnes_Den = $_GET['date']; 

$dnes_datum = explode("-", $dnes_Den);

$dnesni_den = date("D", mktime(0, 0, 0, $dnes_datum[1], $dnes_datum[2], $dnes_datum[0]));
$def_dnesni_den = array("Mon" => 0, "Tue" => 1, "Wed" => 2, "Thu" => 3, "Fri" => 4, "Sat" => 5, "Sun" => 6);
$def_dnesni_den_cze = array(0 => "Pondělí", 1 => "Úterý", 2 => "Středa", 3 => "Čtvrtek", 4 => "Pátek", 5 => "Sobota", 6 => "Neděle");

$datum_zacatek_tydne = date( "Y-m-d", strtotime( $dnes_Den." -".$def_dnesni_den[$dnesni_den]." days" ) );
$datum_predchoziho_tydne = date( "Y-m-d", strtotime( $datum_zacatek_tydne." -7 days" ) );
$datum_nadchazejiciho_tydne = date( "Y-m-d", strtotime( $datum_zacatek_tydne." +7 days" ) );
echo "<a href=\"/?date=".$datum_predchoziho_tydne."\"><<</a> <a href=\"/?date=".$datum_nadchazejiciho_tydne."\">>></a><br>";
for($i=0;$i<=6;$i++) {
echo date( "Y-m-d", strtotime( $datum_zacatek_tydne." +".$i." days" ) )." ".$def_dnesni_den_cze[$i]."<br>"; //Pondělí
}

když zadám url index.php/?date=2015-10-10 tak mi to vypíše No input file specified. Netuší někdo proč? Předem děkuji za odpovědi.
mimochodec
Profil
Fisak:
Text "No input file specified" nikde nevidím. Problém bude zřejmě mimo tento kód.
Davex
Profil
Fisak:
když zadám url index.php/?date=2015-10-10 tak mi to vypíše No input file specified.
Nevadí to lomítko před otazníkem?
kzkcz
Profil *
Vše funguje v pořádku u mě.

Pravděpodobně máš chybu v .htaccess při nějakém routování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0