Autor Zpráva
10messi10
Profil *
Zdravím, nějak jsem si sepsal script pomocí kterého budu stahovat data.
Kód mám takhle:
if(isset($_GET['a']) && $_GET['a'] == "hotovo") {
$s = $_GET['date'].".txt";
header("Content-Description: File Transfer");
header("Content-Type: application/force-download");
header("Content-Disposition: attachment; filename=$stahnout");    
readfile($s);  
}
Proto bych se chtěl zeptat proč se mi ve výsledném souborů objeví html tagy jako například hlavička, tělo atp..
Fisir
Reaguji na 10messiho10:
Tento kód by nic takového způsobovat neměl. Je to pouze část, nebo celý kód? Jaké konkrétně tagy se ti v souboru objeví? Nejsou to nějaké PHP notice a warningy?
juriad
10messi10:
Není něco před a za tím kódem, který jsi ukázal? Nesmí tam být vůbec nic.
10messi10
Profil *
Na začátku se mi objeví:
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
    <title>Stats counter</title>
    <meta charset="utf-8">
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/bootstrap.css">
</head>
<body>
a na konci:
<div align='center'><a href='?odhlasit'>Odhlásit</a><BR><a href='?a=hotovo&date=2015-01'>Dopočítáno, chci stáhnout soubor</a><form method='POST' class='form-inline'><textarea rows='50' cols='20' name='text' placeholder='Prvni radek = nick, pak to jde po sobe jak jdou statistiky.' style='width:257px; height:150px;'></textarea><BR><input type='submit' name='vypocti' value='Vypočítej' class='btn'></form></div></body>
</html>

ZKusil jsem tu část, která má stahovat, hodit do souboru dow.php a includovat ho do hlavního souboru, avšak problém přetrvává..
juriad
10messi10:
Ten skript na download musíš mít mimo a musí obsahovat jen ten PHP kóď, žádné HTML. Nesmíš jej includovat do žádného jiného.
10messi10
Profil *
Vyřešeno, děkuji za pomoc:)

Ještě jsem se chtěl zeptat, jde nějak udělat to, že když budu ukládat data za jeden měsíc, tak teďka se výsledný soubor jmenuj 2015-01.txt a kdybych chtěl aby tam byl -1 měsíc šlo by to nějak udělat? takže věci které uložim v únoru budou za leden atp?
Alphard
Jméno souboru určuje parametr filename, v [#1] proměnná $stahnout. Není problém dát do ní datum.
10messi10
Profil *
Po odeslání formuláře se data uloží do souboru, který má název podle toho v jakém měsíci to uživatel dělal, i tak to jde?
$kk =  "[quote][center]
        [color=#ff0000]".$lines[0]."[/color][quote][color=#ffff00]
            ".$lines[1]."\n".$lines[2]."\n".$lines[3]."\n".$lines[4]."\n".$lines[5]."\n".$lines[6]."\n".$lines[7]."\n".$lines[8]."\n".$lines[9]."
            [/color][/quote][/center]
            Dostane výplatu: [u]".number_format($sum)."[/u]$[/quote]";
        $text = $kk."\n\n";
        $m = "m" - 1;
         $file = fopen("/stats/".date('Y-m').".txt", "a+");
        fwrite($file, $text); //zapiše
        fclose($file); //uzavøe sou

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: