Autor Zpráva
Fastman
Profil
Zdravím,

Momentálně řeším, řekl bych vcelku pro vás jednoduchý, problém.
$dotaz="SELECT * FROM `maps` WHERE `author2` = '$login_session'"

Tohle jsem si zadal do databáze jako SQL dotaz, vše proběhlo v pořádku, vypsalo to 2 hodnoty, což je dobře. Stránka mi ale vypisuje pouze jednu, proč? Co jsem se tak díval, tak funkce MySQL_Fetch_Array cituji "Pokud dva nebo více sloupců mají stejný název, bude dostupná hodnota pouze toho posledního. Zdroj".

Proto bych očekával problém právě tady u té funkce, ale možná se mílím.
$dotaz="SELECT * FROM `maps` WHERE `author2` = '$login_session'"; 
//MySQL - provedeme dotaz.
$vysledek = MySQL_Query($dotaz); 
//MySQL - vypíšu si všechny informace z tabulky. 
while ($zaznam = MySQL_Fetch_Array($vysledek)){ 
$id=$zaznam["id"];
..

Děkuji všem za odpovědi.
juriad
Profil
Ukaž hlavně tu část .. až po konec smyčky while. Nejspíš jen z nějakého důvodu vypíšeš jen jeden řádek.
Fastman
Profil
while ($zaznam = MySQL_Fetch_Array($vysledek)){ 
$id=$zaznam["id"];
$namemap=$zaznam["namemap"];
$author2=$zaznam["author2"];
$filename=$zaznam["filename"];
$time=$zaznam["time"];
$body=$zaznam["body"];
$mapsize=$zaznam["mapsize"];
$teams2_a=$zaznam["teams1"];
$teams2_b=$zaznam["teams2"];
}
//Vypíšu všechna uživatelova nalezená pole
print "<div id=\"main\"><div class=\"div3\"><div style='background:#315584; color:white; padding-left:10px'><b><a href=\"./index.php?id=$id\">$id</a></b><br><small> [ ".$time." ]</small></div></div></div>";
print "<div style='background:#B5C7DE; padding-left:10px;'>Map Name: ".$namemap."</div>";
print "<div style='background:#B5C7DE; padding-left:10px;'>Map Size: ".$mapsize."</div>";
print "<div style='background:#B5C7DE; padding-left:10px;'>Teams: ".$teams2_a." vs ".$teams2_b."</div>";   
print "<div style='background:#B5C7DE; padding-left:10px;'>Author (Copyright):<font color=\"green\">".$author2."</font></div>";   
print "<div id=\"main\"><div class=\"div2\"><div style='background:#B5C7DE; padding-left:10px;'>Download: <a href=\"./uploads/$filename\">$filename</a></div></div></div>";

Jak říkám. V databázi jsou pod tímhle vyhledaným jménem 2 záznamy, ale v PHP se vypíše pouze 1. Omlouvám se, nejspíš jsem to v úvodu řekl blbě. Ne 2 hodnoty, ale 2 záznamy. Nemohl jsem si vzpomenout.
Jan Kozák
Profil
V tom cyklu stále dokola přepisuješ hodnoty proměnných a vypíšeš jen ty naposledy uložené. Ty výpisy musíš zahrnout do cyklu.
Fastman
Profil
Jan Kozák:

Ano, pokud myslíte zahrnout do {} ty print, tak to mě už také napadlo, bohužel to PHP nějak nevzalo, asi tam bude nějaká chyba.

Edit: Tak po smazání předešlých věcí v print už to PHP překousal a již to jde. Vcelku zbytečné téma, ale snad se to někomu bude hodit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0