Autor Zpráva
Kos
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych poradit (když by bylo nejhůr, mohl bych při nejhorším snad pustil i nějakou korunu) s následujícím problémem, na které bohužel mé znalosti PHP nestačí.

Jde o diskuzi (fórum) na webu http://www.sazky.kvalitne.cz (rubrika diskuze o sázení)

Potřeboval bych, aby forum vypadalo cca v této podobě, ale aby umělo následující. Jde jen o drobnosti, pro schopnější jedince by to mělo být piánko...

1) základní problém je, aby se mi vzkazy automaticky "lámaly" podle velikosti tabulky (cca 470 na 800)
2) dole, kde je seznam příspěvků bych místo 1- 8, 9-19, .. něco jako

<< 1, 2, 3, 4, 5, ... >>

aby se dalo listovat a zároveň klikat na konkrétní list více do historie.

3) pokud by to nebylo nějak moc náročné... aby tam byla i možnost pro registrované, takže něco jako ZAREGISTROVAT a hlavička jejich příspěvku (Expert - 6. 12. 2005, 09:19) by potom byla například modře. Ale na to by bylo asi potřeba samostatné PHP, které by mohlo být např. přímo na úvodní stránce (někde v index.htm) např. místo informaci o datumu.

Celá ta diskuze je 4 souborů - 1x na CCS, 1x na databázi v TXT, 1x PHP na zobrazení, 1x PHP na zpracovnání...

Zdrojáky, které jsem zatím vypotil můžu poslat nebo dát na sklo. Klidně bych byl i pro MySQL, když by to bylo řešení.

Děkuju moc za jakoukoliv Vaší pomoc a za Váš čas

OCENÍM I ŘEŠENÍ JEN JEDNOHO Z TĚCH 3 BODŮ

Nemůžu to vyřešit a mám trochu nůž na krku
bitbit
Profil
Můžu se na to kouknout.
Pošli mi zdroják a uvidíme. Nebo to někam vyvěs a dej odkaz. Mail mam v profilu.
Kos
Profil *
Díky.. posílám ti to na mail...
Kos
Profil *
Ale klidně se ozvěte i ostatní, protože pořád nemám nic v ruce :(((
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0