Autor Zpráva
qteck
Profil
Ahoj,

používám na stránce redirect z random.php to index.php pokud někdo otevírá stránky na které namá práva

vše šlape ale v url se mi pak za index.php objeví : '#_=_' -> index.php#_=_

proč pa?

Díky
Keeehi
Profil
qteck:
Že ty něde používáš facebook. Zrovna toto jsem řešil včera při integraci přihlašování přes FB. Nevím z jakého důvodu, ale před lety se facebook rozhodl, že to tam bude přidávat, pokud o tam už není. Problém je, že pokud se přesměrovává 3xx, prohlížeč to přenáší skrz redirecty. V rámci 3xx redirectů jsem přišel akorát na to, jak to za # smazat. Po tom, co přijde přesměrování z facebooku, provedu 3xx přesměrování na adresu která znak # obsahuje. Tím se smaže to, co tam facebook přidal. Stejně mi tam ale nakonec mříža zůstane. Při tomto řešení jsem zůstal. Následně se dá ta mřížka odstranit javascriptem, ale to jsem teď neřešil.
Ta mřížka se dá úplně odstranit, ale jen tak, že v tom řetězci přesměrování se objeví stránka s jiným kódem než 3xx. Třeba primitivní normální stránka s metaznačkou pro redirect a odkazem (kdyby náhodou). Toto řešení funguje. Prolém je ale v tom, že i na localhostu mi tato stránka probleskne a na reálném při reálém nasazení bude určitě vidět. Ale používat jenom 200 stránu pro to, abych se zbavil té mřížky opravdu nechci. Tažkže jsem se spokojil jen s mazáním _=_ a mřížka mi zůstává.
Jan Tvrdík
Profil
Viz také stackoverflow.com/questions/7131909/facebook-callback-appends-to-return-url
qteck
Profil
Keeeshi, jop, implementoval jsem facebook login. No a jak si řekl. Redirect solution velmi často nechá něco probliknout. Nicméně beru to jako nutné zlo pro rychlejší a jednodušší login.

Nakonec jsem použil to js řešení ze stackoverflow, ale šťastnej z toho nejsem.

Díky.

Jan Tvrdík, díky za odkaz. Ten byl velmi užitečný :-).
snazimse
Profil
Nakonec jsem použil to js řešení ze stackoverflow, ale šťastnej z toho nejsem.
qteck:

Proč? Však, je to dobré řešení.
qteck
Profil
snazimse:
Řešení to pravděpodobně po technické stránce špatné není. ale jak kdosi v úvodu už řekl, vždycky tam problikne ta stránka. pokud mi tam příjde někdo s pomalejším připojením tak se tam bude chvilku dívat na nějaký nesmysly, nemluvě o tom, že to prodlužuje celkovou dobu načtení stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0