Autor Zpráva
ptcnadruhou
Profil
Zdravím mám napsaní tento kód na obnovu hesla..Vše funguje jak má.Ale je tu malí problém heslo příjde,ale to původní.Potřeboval bych to upravit třeba heslo_token = '" . md5($token) . "', Děkuji za pomoc

<?
echo "<br />";
$neramail=0;
$show=1;

if (isset($_POST['subforgot'])) {
    $querys=mysql_query("SELECT * FROM aff_ausers where email='{$_POST['email']}'");   
    if ($row = mysql_fetch_array($querys)) {
        echo "<br /><br /><p align=center class=pavblue style='margin-left:20'>Vaše prihlašovací údaje byli zaslané na <b>{$_POST['email']}</p></b>";
        include("letters/forgot.php");
        $show=0;
    }
    else echo "<p align=center class=pavblue style='margin-left:20'>Účet s tímto emailem <font color=red>{$_POST['email']}</font> nebyl nalezen.</p><br />";
}

if ($show) {?>
    <p align=center class=pavblack><b>Zapoměly jste přihlašovací údaje? Nevadí!</b></p><br />
    <p align=center class=pavblack><b>Zadajte svůj email a my vám je zašleme na email!</b></p><br />
         
    <form method="POST" action="index.php?id=forgot">           
    <p align=center>Zadejte váš email:   
    <input type="text" name="email" size="20">&nbsp;&nbsp;&nbsp;
    <input type="submit" value="Zaslať" name="subforgot">            
    </form></p>
<?}?>
juriad
Profil
Nikdy neposílej uživateli heslo. Pošli mu link (platný několik hodin), pomocí kterého si může zadat nové heslo. V uvedeném kódu změna není potřeba. Ukaž letters/forgot.php. Poznámka o kvalitě kódu platí i zde; nastuduj si něco o SQL Injection. Nyní si může kdokoli nechat poslat číkoli heslo (pokud se nemýlím).

A nauč se psát spisovně.
ptcnadruhou
Profil
juriad:
No neuvádím zde žádnou adresu stránky.Tak nevím jak by si někdo mohl poslat heslo?Zatím nemám žádného člena.
SQL Injection něco jsem o tom slišel.
PS:Stránku teprve programuji.Jsem začátečník,a profesionální pomoc stojí mnoho peněz


D za odpověď

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0