Autor Zpráva
Medhius
Profil
Ahoj,
zasílám běžně denně několik emailů z PHP, a to přes tuto funkci:

function czmail($to, $subj, $text, $headers = "")
{
$text = Base64_Encode($text);
$headers .= "MIME-Version: 1.0\n".
"Content-Type: text/plain; charset=\"iso-8859-2\"\n".
"Content-Transfer-Encoding: base64\nFrom:Hosting BlueBoard.cz <hosting@blueboard.cz>";
if (Mail($to, $subj, $text, $headers)) return true;

}

A občas se mi stává, že adresátovi přijde mail na konci poškozený, tedy konkrétně tam místo konce mailu je toto:

Své WWW stránky nahrajte přímo dÍ›ČŰţ[›ÝşZČY™\ř~H•B”Ţ\Ý:[H›Ţ›n]Z™H™[řHHX[8H;\ŰY[˜HCBƒ B”Ů\ť™\Žˆť ˜žY[šKXŰ ˜ŢˆB”>Zn[ݘXűH›z[›ËŰŮÚ[ŽˆžY[šKXŰ ˜ŢƒB’\ŰΈ[]ZÚ[š[ŚĚƒBƒB’™K[H¸[H>;Z™[[ťŽ{HŮX›ÝşH›Ţš˜[ťKÝošZ ťHżnYH]™Y[żHŮÚ[ˆH\ŰČ˜H:]Čݸ[˜ŮNƒBš΋ËÚÜÝ[™Ë˜›YX› Ř\™ ˜Ţ‹Ű™] ™ť ĂBƒBŹOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCB‘[ZݛۚXÚřHî]CBŹOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOCBƒB•ŐŐțޚ˜[ťH›Čܸ]ťHž]¸~[ťHî]Ý›ťXÚ>ş>H
ŘÚ¸[™ZĘH˜Z™]H˜CBš΋ËÚÜÝ[™Ë˜›YX›Ř\™ ˜Ţ‹Ü[XZ[YZ[ƒBƒB”>Zn[ݘXűH›z[›ËŰŮÚ[ŽˆÜÝX\Ý\ƒB‘Űz[˜KŮŰXZ[Žˆ žY[šKXŰ ˜ŢƒB’\ŰΈ]Y™]ťXĚŚƒBƒB’˜ZČÚH˜\Ý]š]žXť\¸[ťHž]›ţ[şHî]Ý›ťH ŘÚ¸[šŢH˜Z™]H˜CBš

Už jsem z toho bezradný, stává se to jenom občas, takže opravdu netuším, proč to dělá. Často to dělá adresátum na centrum.cz, ale když jsme si tam nechali zkušebně zasílat stejné maily, tak byly v pořádku.

Všem děkuji za případné postřehy
peta
Profil *
Medhius
nepouzivej cizi sluzbu, blueboard casto vypadava, treba je to tim.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#www5
(php u nas - ma formular na odesilani mailu, ale jinak vsechny stranky maji aspon 10 podobnych)

dalsi, co mne tak napada je, ze to spamuje nejaky program a pokousi se ti poslat mail s virem

spis to vypada na nejakou reklamu, ktera diky nejake chybe pri kodovani je uplne zmrsena.
Medhius
Profil
Bohužel tě vůbec nechápu. A asi jsem špatně položil dotaz. BlueBoard dělám já, takže o to vůbec nejde. Normálně odesílám maily z PHP pomocí funkce výše a přijdou poškozené. Vypadá to ale, že nikdo neví proč.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0