Autor Zpráva
Anakimus
Profil
Zdravím.
Prosím o pomoc. Vůbec mi nefunguje PHP. V PC mám nainstalován WAMP. Vše spuštěno jak má. Visual Basic od microsoftu taky a stejně když napíšu nějaké PHP (např. echo) tak mi to nefunguje. zkrátka se nic v prohližeči nestane. popř mi to zobrazí půlku textu toho příkazu v prohlížeči. Prosím poraďte. S PHP začínám. Kód jsem dělal již před tím a šlo mi to v pohodě...
lionel messi
Profil
Anakimus:
Má súbor obsahujúci PHP kód príponu .php? Taktiež ho musíš spúšťať cez prehliadač (do adresného riadka uviesť adresu, napr. localhost/mujweb/index.php), je to jediná cesta, ako dosiahnuť spracovanie PHP (dvojlikom alebo pravým tlačítkom z disku to fungovať nemôže).
Anakimus
Profil
lionel messi:
zkoušel jsem to přes PSPAD i otevřit v chromu. soubor má příponu PHP. Se to tváří jakoby něco nefungovalo jak má v tom WAMPu nebo to nevědělo co s PHP...
Corwin
Profil
máš opravdu v adresním řádku prohlížeče "http://localhost/nejaky_soubor.php" ? máš wamp opravdu spuštěný?
Anakimus
Profil
Corwin:
Ano. Už mi to jde,ale musel jsem odinstalovat windows baliky visual C++ 2010 a novější. nvm proč. Teď už to jde ;)
Diky za pomoc ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0