| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| quatzael Profil |
#1 · Zasláno: 26. 3. 2015, 12:50:51
Jak to nejlépe udělat? Myslím, nejméně kostrbatě..
Viděl bych to nějak takhle: $time = '15.09.2015';
$iso = date("c", strtotime($time));Jenže mě nenapadá jak té funkci strtotime zadat, aby brala i tenhle evropský formát.. |
||
| tiso Profil |
#2 · Zasláno: 26. 3. 2015, 13:00:10
|
||
| petr 6 Profil |
#3 · Zasláno: 26. 3. 2015, 13:19:05
quatzael:
„Jenže mě nenapadá jak té funkci strtotime zadat, aby brala i tenhle evropský formát..“ A zkousel jsi to? echo strtotime('15.09.2015');
echo strtotime('2015-09-15'); |
||
| quatzael Profil |
petr 6:
Aha, tak to jsem nevěděl.. (nenapadlo mě to) Díky! |
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0