Autor Zpráva
xarox
Profil *
Nevíte náhodou ještě někdo jak bych měl udělat v návštěvní knize chráněný nick? Jako třeba od www.blueboard.cz.
22k
Profil *
přihlášení userů??? pokud je to na tebe složité tak mě napadá ještě přes IP , pokud se Ti nemění IP moč často a máš ji sám (vlastníš), ale je to taková nouzovka. Jinak bych použil to přihlašování.

Nebo další extrém :) , ty například uplně zakážeš třeba nick ADMIN a pak v další podmínce necháš necháš svůj nick třeba abcde přeměnit na ADMIN :)

to už trošku kraviny, ale když sem neuměl ještě přihlašování tak sem si takhle hrál.
Fred
Profil
Já jsem si stáhnul addons do Firefoxu Use Agent Switcher, udělal jsem si svého Agenta a do stránek, kam potřebuji trochu jiný přístup, přidal něco jako
<? if (eregi("to_jsem_ja",$HTTP_USER_AGENT))
include 'tajne.php';
?>
Nebezpečné je, že můžeš zapomenout přepnout agenta, a někdo s počítadlem, nebo statistikou, jehož stránky jsi navštívil, a v kde se zapíše ten user agent, si může dát dvě a dvě dohromady, pokud by věděl co máš za stránky a vytvořil by si user agenta stejným způsobem, ale řekl bych, že pravděpodobnost je nízká
Fred
Profil
Jo a takhle to má asi udělaný i gmail, protože když jsem přepnutý do té fiktivní identity nepustí mě do mailu a oznámí, nepodporovaný prohlížeč :-)
xarox
Profil *
Jo díky za návrhy, ale já se teprve s PHP učím. Potřeboval bych nějaký podobný kód jako tady dole. Ale s tím že když zadám Jméno "Admin" tak se vysune nová kolonka do které se napíše heslo a pak se dá zpráva do vlastního guestbooku odeslat. Stačí mi jen jeden chráněný nick. Tenhle kód nějak moc nefunguje, protože PHP moc ještě nehovim tak to nemohu vyladit. Poraďte mi někdo prosím.

<?php
if (($_POST['nick'] == 'xarox') && ($_POST['heslo'] != 't4jnÉ H35L0')) {
echo('<form action="'.$_SERVER['PHP_SELF'].'">');
foreach ($_POST as $name => $value) {
if ($name != 'heslo') {
echo('<input type="hidden" name="'.htmlspecialchars($name).'" value="'.htmlspecialchars($value).'" />');
}
}
echo('<label for="heslo">Heslo: </label><input type="password" name="heslo" id="heslo" />');
echo('</form>');
exit;
}
//zbytek kódu
?>
xarox
Profil *
Potřeboval bych to nějak aby když zadám "Admin" tak se pod kolonkou "jméno" objevila další kolonka s nápisem"zadej heslo" a to bych vyplnil. Nevím jak bych to měl udělat.
Leo
Profil
"Potřeboval bych to nějak aby když zadám "Admin" tak se pod kolonkou "jméno" objevila další kolonka s nápisem"zadej heslo" a to bych vyplnil. Nevím jak bych to měl udělat."

Pokud se to tam ma objevit okamzite jakmile tam napisete Admin, tak jedine JavaScriptem. Pak ho ovsem admin musi mit povoleny jinak se neprihlasi. Leo
xarox
Profil *
Aha, tak něco zkusím udělat. Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0