Autor Zpráva
xenko
Profil
Dobrý den,
měl bych tu menší problém, z nějakého mě neznámého důvodu se mi code duplikuje(nebo jak to nazvat) zde je screenshot: http://gyazo.com/e79af3d24e1d4f8494c46733175f005a a jde o to, že v $dir se objeví 2x cesta ke složce kde jsou obrázky, asi tu je možnost to vzít na tvrdo aby to fungovalo, ale do budoucna by bylo fajn vědět proč se to děje.

PS: Ještě bych dodal, že to včera fungovalo...a nejsem si jist jestli jsem s tím něco dělal za celý den.

Edit: Tak jo...po 6ti hodinách zírání a stále bez výsledku...ještě jsem zjistil že zlobí upload fotek na server, nejspíš to bude souviset...(Poprvé co se mi povedlo všechno rozbít při hledání chyby ;D)
Kubo2
Profil
xenko:
Skús namiesto opendir() použiť DirectoryIterator.
final
Profil
xenko:
Prečo nepoužiješ nejaký laravel helper?
xenko
Profil
Spíš mi šlo o to jestli to je laravelem...


+ jak jsem psal, není to chybou v tom kodu na obrázku, nevím jak bych to popsal ale je to jak kdyby se to dělalo všechno dvakrát.

    public function postUpload() {

        $validator = Validator::make(Input::all(),
            array(
            'file' => 'image|max:3000',
            )
        );

        if($validator->fails()) {
        } else {    

        $tmp         = $this->getNumb();
        $cookie_name     = 'susenka';
        $file             = Input::file('file');
        $filename         = $tmp . $file->getClientOriginalName();


            if(!isset($_COOKIE[$cookie_name])) {
                
                $cookie_value = $tmp;
                setcookie($cookie_name, $cookie_value, time() + 60, "/");


                $path = 'public/uploads/' . $tmp;

                $file->move($path, $filename);

            } else {

                $folder = $_COOKIE['susenka'];

                $path = 'public/uploads/' . $folder;
                $file->move($path, $filename);
            }
        }
    }

Tady mi to taky dělá kouzla, používám k nahrání obrázků DropZone. Řeším to tu trochu přes Cookies, že když chcete nahrát více obrázků, tak aby se vědělo, že se mají nahrát do stejné složky, problém je, že se vytvoří jedna sušenka mezitím se vytvoří složka a do ni se narvou dva obrázky maximálně, následně se vytvoří druhá sušenka a složka a do té se nalije zbytek...vážně je tohle normální? ;D (Tak jestli tam něco neběží dvakrát tak už nevím, jdu tím zaspamovat všechny fóra...snad se to vyřeší.)
Kubo2
Profil
xenko:
jdu tím zaspamovat všechny fóra

Tak to teda od teba nie je pekné. (Hlavne by si sa však mohol zamerať na oficiálnu komunitu Laravelu, tam by ti možno vedeli pomôcť viac.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0