Autor Zpráva
tomas2245
Profil
Zdravím chcel by som spraviť niečo také že mám proste objednávkový formulár ktorý sa mi posiela na mail vo forme správy.

Meno: ...
Priezvisko: ...
...

Klávesnica XXX: 2 ks
Myš XX: 7 ks

a ja niekedy tieto údaje musím manuálne spočítať že koľko ľudia chcú konkrétne z tej položky kusov...

nedalo by sa spraviť niečo také že mi to bude chodiť na mail a aj sa to bude zapisovať do nejakej tabuľky?


POLOŽKA POČET KS
----------- --------------
Klávesnica 100

takto by som si to nejak predstavoval.. pri každej objednávke by sa pridal nový riadok.. a ak by prišla objednávka s rovnakým riadkom tak by sa iba pripočítala do toho existujúceho riadku.
Tomáš123
Profil
tomas2245:
Neviem, či bolo potrebné zakladať duplicitné vlákno, hmm, keď tak ťa moderátor usmerní.

Pre začiatok by bolo vhodné poskytnúť nejaké informácie o pôvode informácií... Prevádzkuješ nejaký e-shop, kde si zákazníci objednávajú tovar? Ak áno, pošli sem prosím skript, ktorý to spracúva. Možno nebude potrebné vyrábať nový skript, iba pridať pár riadkov. Zrejme nemám dosť skúseností na konkrétnu a presnú radu, ale ak poskytneš správne informácie určite ti niekto poradí :-).
tomas2245
Profil
Áno mám proste cez <inputy spravené kde sa dáva počet kusov a v PHP to vyzerá takto:

if ($_POST["polozka1"] != NULL) {
  $polozka1='1. POLOŽKA: '.$_POST["polozka1"];
}

if ($_POST["polozka2"] != NULL) {
  $polozka2='2. POLOŽKA: '.$_POST["polozka2"];
}

$text=$_POST["text"];
$text="
Meno: $meno
Priezvisko: $priezvisko


$polozka1
$polozka2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0