| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Dominik Skála Profil |
Dobrý den,
nainstaloval jsem a učím se momentálně se SMARTYm. Postupoval jsem podle kroků instalace, které jsou na webové stránce http://smarty.ronnieweb.net. Podařilo se mi podle všeho vše nainstalovat a nyní se snažím vytvořit první smarty, které naleznete na stránce http://smarty.ronnieweb.net/moje-prvni-smarty.php. Ovšem vyskakuje mi tam chybové hlašení se kterým si nevím rady. Máte s tím někdo zkušenost? PS: nevím jak vložit obrázek pro úkazku chybné hlášky. S pozdravem Dominik Skála |
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 3. 6. 2015, 21:18:56
Dominik Skála:
„PS: nevím jak vložit obrázek pro úkazku chybné hlášky.“ Co kdybyste tu hlášku zkopíroval/přepsal? Jinak nevidím naději na rozumnou odpověď, ten návod je z roku 2006 (pro PHP pravěk) a Smarty dneska myslím už nejsou tak populární jak bývaly. |
||
| Dominik Skála Profil |
Alphard:
( ! ) Warning: Smarty error: unable to read resource: "index.tpl" in C:\wamp\www\smarty\Smarty.class.php on line 1094
Call Stack
# Time Memory Function Location
1 0.3940 133584 {main}( ) ..\index.php:0
2 0.4930 377136 Smarty->display( ) ..\index.php:8
3 0.4930 377920 Smarty->fetch( ) ..\Smarty.class.php:1107
4 0.4970 378488 Smarty->_compile_resource( ) ..\Smarty.class.php:1255
5 0.4970 378840 Smarty->_fetch_resource_info( ) ..\Smarty.class.php:1416
6 0.5390 383760 Smarty->trigger_error( ) ..\Smarty.class.php:1590
7 0.5410 384104 trigger_error ( ) ..\Smarty.class.php:1094V nové práci ho vyžadují a tak se s ním potřebuji naučit. Nebo znáte nějaký jiný šablonovací program, či lepší způsob instalace smarty? |
||
| Alphard Profil |
Dominik Skála:
„unable to read resource: index.tpl“ Nemůže najít (nebo přečíst, nevím, jak to odlišuje hlášky) soubor index.tpl, který by podle návodu měl být v adresáři templates. Je tam? „V nové práci ho vyžadují a tak se s ním potřebuji naučit. Nebo znáte nějaký jiný šablonovací program, či lepší způsob instalace smarty?“ Já jsem se Smarty musel (naštěstí krátce) pracovat v roce 2010, tehdy jsem ho začal mít nerad a od té doby nepoužil. O nejnovějším vývoji nemám přehled, ještě před rokem bylo dobrou volbou (zvláště u nás) Latte a dost se psalo myslím o Twigu. |
||
| Dominik Skála Profil |
#5 · Zasláno: 4. 6. 2015, 09:31:16
Alphard:
Ano. Soubor mám uložený v teplates, což také po mě chce. Napadá Vás ještě něco, co s tím udělat? O Latte jsem taky slyšel, ale nic moc nemůžu najít na internetu. |
||
| kzk_cz Profil * |
#6 · Zasláno: 4. 6. 2015, 09:45:40
Dominik Skála:
http://lmgtfy.com/?q=latte+nette |
||
| Dominik Skála Profil |
Už jsem na to přišel. Měl jsem napsanou špatně cestu k souboru.
Děkuji moc za pomoc |
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0