Autor Zpráva
pito
Profil
Zdravím,
Mám upload obrázku kde si nahrají do určité složky foto. Po nahrání se mi zobrazí na webu, kde mám nastavené,že když kliknu na foto tak se smaže. Jenže když kliknu tak to foto se sice smaže,ale na webu tam je pořád dokud neaktualizují stránku. Jde nějak udělat aby po kliknutí tedy smazání fotky se hned aktualizuje stránka?

Mám to tak, že se mi po smazání vrátí zpět,ale to taky nepomáhá.
$Gallery = new Gallery($_GET["title"], false);
$Gallery->DeletePicture($_GET["picture"]);
header("location:javascript://history.go(-1)");

zde je href na smazání
<a href="index.php?page=deletePicture&amp;title=<?= $data["Title"] ?>&picture=<?= $p ?>" style="text-decoration: none"><img class="imgadmin" src="<?= $Gallery->GetThumbPath().$p ?>"></a>
Alphard
Profil
To javascriptové Zpět je špatné řešení. Pomocí toho header location přejděte na původní výpis fotek (na konkrétní url, žádné zpět, takže se stránka znovunačte) a bude po problému.
pito
Profil
To jo,ale jak můžu přenést danou url do header location když mám v url id které je pokaždé jiné podle kategorie
header("location: http://www.vyskoveprace-hunka.cz/new/admin/index.php?page=nabidka&action=edit&id=114");
Tomáš123
Profil
pito:
Presúvať sa v histórii môžeš aj bez pripojenia k internetu. To znamená, že pri takomto postupe sa žiadne dáta zo servera ku klientovi neprenášajú a teda ani obsah stránky sa neaktualizuje. Ak nie je stránka, ktorú potrebuješ aktualizovať vždy rovnaká, údaj o tom, kam sa má skript po vymazaní obrázka vrátiť môžeš previesť na server prostredníctvom URL adresy. Potom ho nájdeš v poli GET.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0