Autor Zpráva
hanser
Profil *
Zdravím všechny... už delší dobu řeším jeden problém. Potřebuji napojit PHP webový formulář na MS Dynamics CRM přes SOAP. Povede se mi plná autentizace, dokážu si přečíst údaje o svém účtu... prostě metody retrieve fungují. Problém nastane, pokud zkusím jinou metodu, např. Create (o kterou mi jde hlavně). Našel jsem tyto příklady: http://crmtroubleshoot.blogspot.com.au/2013/07/dynamics-crm-2011-php-and-soap-calls.html - bohužel však nefungují (krom Retrieve a WhoAmI)... nevíte někdo o nějaké funkční ukázce s vkládáním záznamů? Nepodařilo se mi nic najít...

Pokud by někdo znal tuto problematiku více nebo ji dokázal vyřešit, můžeme se domluvit na nějaké finanční odměně. Ozvěte se na: hanser@firstreality.cz ...konkrétní ukázky nemohu zveřejnit.

Díky za každou odpověď.
hanser
Profil *
...tak vyřešeno. Pokud by někdo někdy s tímto potřeboval poradit, tak můžu s dotazem za mnou ;)
Alphard
Profil
hanser:
Pokud by někdo někdy s tímto potřeboval poradit, tak můžu s dotazem za mnou ;)
Děkujeme, ale tady na diskusi si toho po delší době zřejmě nevšimnete a opravdu chcete, aby vám někdo psal na email?
Lepší by bylo přímo tady stručně uvést, v čem byl problém, dát sem pár řádků kódu, který ho řeší, nebo odkázat na jinde nalezené řešení. Nemusí to být kompletní, stačí naznačit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0