Autor Zpráva
weny12
Profil
Ahoj chtěl jsem se zeptat, jak udělat to když mám vybráno přes select více uživatelů a ve formuláři je i pole pro soubory.

při zápisu do databáze mám projdu

foreach($vyber as $id_vyber) { } a v tom zpracuju došlé soubory. Bohužel se mi nakopírují pouze k prvnímu projití, ale u ostatních už né.

Moc děkuju
Fisir
Profil
Reaguji na wenyho12:
Před konec cyklu vlož příkaz flush_dark_matter();.
Moderátor juriad: To od tebe není pěkné.
weny12
Profil
Můžu se zeptat co je to za funkci. Nikde jsme o ní nic nenašel
juriad
Profil
weny12:
Fisir tím chtěl řict, že s dodanými informacemi (respektive jejich nedostatkem) nejde rozumně poradit.
Nevíme, kam ty soubory kopíruješ, co ukládáš do databáze (máš-li databázi), jaká je její struktura, jak je řešena vazba soubor - uživatel, jaká je její kardinalita. Popiš svůj problem pečlivěji nebo ukaž větší kus kódu než jeden řádek (který nám stejně neřekne víc, než že tam máš cyklus).
weny12
Profil
Jde o to že v jednom scriptu mám 8 inputů pro soubory a select2 pro výběr více uživatelů. A ve scriptu co to zpracovává mám
                         if ($soubor_type == "text/plain" or $soubor_type="text/html") {

                         //podminka pro zopakovani
                         for ($i_obr=1; $i_obr<8; $i_obr++)  {
                         $input_obr="obrazek_$i_obr";
                         

                         if (is_uploaded_file($_FILES["$input_obr"]["tmp_name"])) {
                         move_uploaded_file($_FILES["$input_obr"]["tmp_name"], "obrazky/obrazek-$cislo_2-$i_obr.jpg");

                            $input_obr="obrazky/obrazek-$cislo_2-$i_obr.jpg";
                         }
                         else {
                            $input_obr="0";
                         }

                         $upload_obrazku="$upload_obrazku,'$input_obr'";
                         }
                        }//ukonceni opakovani

cestu pak uložím do databáze. Jediný problém je to, že vše proběhne u prvního projití, ale pokud bych vybral více uživatelů v tom selectu, tak u druhého a následujícího už se ty obrázky nezkopírujou.
tiso
Profil
weny12: tak hádam je jasné, že keď tie súbory raz presunieš (move_uploaded_file()), tak už sa ti to znovu nepodarí. Jedným z riešení je zapamätať si, čo chceš uložiť do databázy, a uložiť to znovu pre všetkých používateľov.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0