Autor Zpráva
Pavlínka
Profil
Povolit přerušení importu v případě že skript pozná, že se blíží časový limit nastavený v PHP

už hledám asi hodinu a pár inforací co v php.ini změnit jsem našla ale nic z toho jsem v php.ini nenašla...
tak se budu opakovat a zeptám se, co změnit? :)

PS: děkuji za rady typu google -_-
mimochodec
Profil
možná ta hodina byla moc. Já jsem hledal 20 sekund: stackoverflow.com/questions/3371047/phpmyadmin-how-to-remove-time-limit-to-import-big-databases

Předpokládám, že otázka je "jak změnit časový limit?"
Martin2
Profil *
Tak snadné to není. Rada zvýšit max_execution_time je většinou k ničemu, komunikace s databází se do execution času stejně nepočítá. V závislosti na druhu a nastavení serveru může být spíš problém timeout požadavku nebo CGI procesu (standardně 300 sekund). Rozbalování velkých archivů zase může narazit na memory_limit, když už teda nenarazí hned na upload_max_filesize nebo post_max_size.

Je potřeba zjistit z logu serveru nebo PHP, kde konkrétně je to úzké hrdlo. Nebo použít přímé spojení, což by pro správu větších databází mělo být už samozřejmé.
Pavlínka
Profil
něco podobného jsem našla také ale

max_execution_time v php.ini jsem nenenašla

a v config.inc.php tak není $cfg["ExecTimeLimit"] (tam bych ale předpokládala, že pokud tam není tak se to rovná 0(?))

takže co? dopsat do php.ini nebo configu?


dodám informaci, že se snažím do mysql nahrát IP "lokace" v csv
velikost jsem vyřešila ale zpracování trvá dlouho... a to je pro mě problém

mám plný přístup k serveru :)
Keeehi
Profil
Pavlínka:
mám plný přístup k serveru :)
Super, tak co říká log?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0