Autor Zpráva
zetrozet
Profil
Nedaří se mi nastavit PHP skript tak, aby uchoval uživatelem zadané hodnoty formuláře při opakované kontrole správnosti ani za pomoci globálních proměnných.
Pokud zadá uživatel údaje do formuláře a je vrácen skriptem, aby něco opravil, jsou všechny údaje naplněny uživatelem zadanými hodnotami. Pokud provede opravu některého údaje , ale je vrácen do formuláře opakovaně, jsou vyprázdněny všechny údaje, které v předchozím kroku neopravoval.
Keeehi
Profil
No a jak vypadá tvůj kód?

Obecně by měl vypadat nějak takto:
<input type="text" name="policko" value="<?php echo isset($_POST["policko"]) ? $_POST["policko"] : ""; ?>">
zetrozet
Profil
Kód formuláře kde uživatel zadá údaje, na jejichž podkladě se mu zobrazí seznam modulů, které objednával v minulých letech:
     <td class="th2" width=15%>
      <font size="+1"><INPUT TYPE=text NAME=ICO SIZE=8 VALUE=<? echo $GLOBALS["icoSQL"]; ?>></font>
     </td>

kód z kontrolního skriptu:
if (isset($_GET["ico"]) && chop($ico) != "" &&  str_replace("0","",$ico) != "") $GLOBALS["icoSQL"] = $ico;
if (isset($_GET["RegZ"]) && chop($RegZ) != "" &&  str_replace("0","",$RegZ) != "") $GLOBALS["RegZSQL"] = $RegZ;
if (isset($_GET["RegS"]) && chop($RegS) != "" &&  str_replace("0","",$RegS) != "") $GLOBALS["RegSSQL"] = $RegS;
if (isset($_GET["RegU"]) && chop($RegU) != "" &&  str_replace("0","",$RegU) != "") $GLOBALS["RegUSQL"] = $RegU;

Skript je na test.zetrozet.com/_sql_/Dotaz_s.php
Kontrolní údaje IČO: 44460236 Reg.č.Sterea: 090378 Licence Zet-Ro-Zet: 99991 - dříve objednávané moduly zůstanou prázdné. Jako "objednávka" zatím není skript funkční, zůstal jsem "viset" právě na problému mizení hodnot.
Taps
Profil
zetrozet:
na základě údajů zadaných do formuláře musíš napsat SQL dotaz, který požadované údaje vytáhne z databáze (seznam dříve objednaných modulů)
zetrozet
Profil
To, co popisuješ, funguje normálně, jen mám v databázi kvůli zkoušení jednu sadu údajů, která nepatří žádnému zákazníkovi, abych mohl zkoušet vzhled tabulky modulů.

Řeším, proč se při druhé opravě úvodního formuláře vymažou údaje, které uživatel neopravoval.
tiso
Profil
zetrozet: „Řeším, proč se při druhé opravě úvodního formuláře vymažou údaje, které uživatel neopravoval.
V akom prehliadači? U mňa sa tak nedeje.
zetrozet
Profil
U mne ve Firefoxu také ne, ale většina zákazníků má různé verze Internet Exploreru, všichni Windows (PC FAND je DOS interpret) a někteří stále Windows XP.
Pro klid zkoušení jsem doplnil pro testovací údaje do tabulky nějaké hodnoty "minulých modulů".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0