Autor Zpráva
Venca190
Profil *
Dobrý večer, mám takové divné chování ve funkci

function content($content)
{
print "<div class=\"content_hl\">
<div class=\"content_left\"></div>
<div class=\"content_mid\">".$content."</div>
<div class=\"content_right\"></div>
<div class=\"clear\"></div>
</div>";  
}
a volání funkce
<?php content("Můj první nadpis"); ?>

všechno funguje jak má, jenže třída content_hl se nenačte, když napíšu místo třídy rovnou style (<div style=\"color:red;\">) tak to funguje, samozřejmě, že tu třídu mám definovanou v css.
Když jsme zkoušel jen nějaký pokus a dal <div class=\"content_hl\"></div> tak ta třída se načetla, jenže když ukončovací tag </div> nedám hned za sebe tak to zkrátka nenačte, nevíte prosím někdo proč?
quatzael
Profil
Asi je zásadní si upřesnit, co myslíš tím "nenačte". Jestli to není náhodou tím, že to něco přebije..
Předpokládám, že tam nemáš nějaký záludný js skripty, který by dělaly tuhle neplechu.

Tak asi to co chceš, aby tam bylo přebíjí třída content_mid.

Jak máš v CSS definovaný třídy content_hl a content_mid?

Když si v IE otevřeš Vývojářské nástroje (F12), opravdu tam tu třídu nemáš vůbec načtenou?
Venca190
Profil *
quatzael:
JS nemám žádný

.content_hl{float:left;margin-top:10px;margin-bottom:100px;}
.content_mid{float:left;width:700px;height:50px;font-weight:bold;font-size:15px;text-transform: uppercase;}

a ano, když otevřu vývojáře tak ta třída tam vůbec není (content_hl)
Keeehi
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku.
quatzael
Profil
Venca190:
A když zkontroluješ zdroják, máš opravdu všechny elementy správně uzavřený, nechybí nebo nepřebývá Ti tam náhodou někde nějakej </div>?
Venca190
Profil *
Omlouvám se, jsem pako... měl jsem v css souboru
//nadpis
.content_hl{float:left;margin-top:10px;margin-bottom:100px;} 
..

špatný zápis komentáře, proto to ignorovalo první řádek po tom...už to funguje jak má, díky
quatzael
Profil
Venca190:
Mě tohle napadlo, protože se mi to samotnýmu několikrát stalo. Ale psal jsi, že se Ti ta třída načítá, když tam vložíš div bez obsahu, což tuhle možnost vylučuje..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0