Autor Zpráva
opsidiam
Profil
zdravym, potreboval by som pomoc
mam tento script
for ($i = 0; $i<$nd02; $i++){
$offset = ",".($i * 1000);
if ($i == 0) {
  $offset = "";
}    
        $query2="SELECT * FROM your_table WHERE majtel='$uid' LIMIT 1000 $offset";
        $result2=mysql_query($query2, $spojeni) or die ("Spojenie s databázou bolo neúspešné");
        while ($rw2=mysql_fetch_array($result2)){
            $mail->addAddress($rw2["email"], "Mne"); 
            $mail->Send();
            $mail->ClearAddresses();
        }
}
z $rw2["email"] pryde e-mailova adresa.
a ja ich mam v DB 1 000 000
potreboval by som aby z DB vytiahlo vsetky postupne ale tak aby nenastala chyba 500 Internal Server Error
skusal som vela metod, ako napryklad cyklus v cykle, ale ani to nepomohlo, vzsy vyskoci chcyba 500
vsetko bezi na wedos.cz [url=http://mailer.e-crafting.eu/]
final_
Profil *
Pokiaľ viem tak wedos má nastavený limit na odosielanie emailov za deň(a aj hodinu myslím) takže to takto ťažko spravíš. A takéto počty emailov sa určite neodosielajú takýmto spôsobom :-))
Martin2
Profil *
opsidiam:
vzsy vyskoci chcyba 500
Povol si výpis chyb, ale jak píše final, asi budeš narážet na nějaké limity hostingu. 1000 příjemců na jeden mail ti asi nebude tolerovat žádný SMTP server, mimoto by měli být vloženi jako BCC adresáti, aby své adresy navzájem neviděli.
opsidiam
Profil
1 000 000 mailov je predpokladane, ja mam 30 adries, su odsuhlasene, ale robim software na propagaciu, ako je aj smartemailing.
pocul som ze najlepsie je mat vlastny server a na nom by to malo bezat, ale ak chcem aby e-maili nehadzalo do spamu tak si mam vraj kupit nejaku licenciu na prevadzku e-mailovej schranky, ale tu licenciu neviem naist, ze kde sa da kupit
anonymníí
Profil *
Martin2:
Tady není 1000 příjemců na jeden mail, je to tisíc mailů po jednom příjemci, je to celé v cyklu.

Každopádně, toto je dost brutální způsob. Takto určitě ne.
Martin2
Profil *
opsidiam:
Na tohle se moc běžné hostingy nehodí. Být tebou bych zkusil spíš nějakou mailovou službu typu MailChimp.
opsidiam
Profil
ale to je pre niekoho ineho, chce kopiu smartemailingu , a potrebujem to spravit, neviete mi poradit kde sa da kupit ta licencia??
Lukáš66666
Profil
opsidiam:
Tomuto sice moc nerozumím, ale nevím jaká licence by k tomu měla pomoci. Podle mě žádná licence na to není. Pokud to chceš provozovat na hostingu, tak žádná licence nepomůže.

PS: Mám taky skript na odesílání mailů, ale řeším to tak, že ty maily vložím do tabulky fronta a odtud se odešle každou hodinu jenom X mailů. Ale celkem tam bývá asi 2000 adres.
opsidiam
Profil
a na akom principe ten script funguje??
final_
Profil *
Presne na takom princípe ako ti napísal. Neposielaš všetko naraz lebo by sa to odchytilo ako spam, ale posielaš v určitých intervaloch po málo emailoch.
Lukáš66666
Profil
opsidiam:
Místo aby se zprávy hned odeslali tak se vloží do jiné tabulky a odtud třeba přes cron každou hodinu odešleš například 50 zpráv a každou která se odešle z té tabulky vymažeš.
opsidiam
Profil
nevedeli by ste mi poradit ako urobit tu tabulku? rozmyslal som o mysql alebo txt
Fisir
Profil
Reaguji na opsidiama:
Jestli chceš odesílat emaily po miliónech, tak určitě nějakou databázi, texťák asi ne. Ale nejsem si jistý, jestli vůbec máš potřebné kompetence k provozování takové služby.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0