Autor Zpráva
nemehlo
Profil *
jak zjistím rozměry swf souboru u verze PHP, která je nevrací z getimagesize()?
roberta
Profil
rozmery swf netreba vedieť. stačí, ak ho dáš do div-u a tomu divu nastavíš rozmery aké chceš
nemehlo
Profil *
to je mi jasné, ale já bych to přeci jen potřeboval zjistit :)))
roberta
Profil
no podľa mňa súbor swf neobsahuje údaje o svojich rozmeroch. smiem vedieť načo ich potrebuješ? možno nájdeme nejaké iné riešenie tvojho problému aj bez rozmerov :)
WertriK
Profil *
Nevim jestli to bude ono ale za pokus by to stalo....

http://php.ftp.cvut.cz/manual/cs/function.swf-getbitmapinfo.php
nemehlo
Profil *
2WertiK: na jednom hostu jsem objevil podporu téhle knihovny, ale u všech prvků pole to vracelo nulu. Zkoušel to na deseti flashích a pořád jen nuly.

2roberta: mám to pro amin bannerů, kde není předem jisté jak bude velký, což chci kontrolovat. Mohl bych se dotazovat na požadovanou velikost zobrazení, ale nechce se mi to hned předělávat, tak se ptám.

zkoušel jsem to zjišťovat přes getimagesize() na různých hostech s různými php a výsledek mi to ještě víc zamotal. Měl jsem ban1.swf a ban2.swf. Kontroloval jsem i jejich existenci, abych měl jistotu, že tam opravdu jsou.

- na localu s php 4.3.4 vrátí pole u obou souborů, tak jak bych si přál :)
- na webzdarma se stejnou verzí to dopadlo stejně
- na dvou dalších hostech s php 4.1.2 a php 4.3.1 se vrátilo pole jen u druhého souboru.
Takže bude rozdíl v těch flashích, ale každopádně to někde uvnitř je .... doufám

Podle mého zcela amatérského závěru, je getimagesize() funkce, která jen ví kde to má z flashe vyčíst a její verze jen reagují na vývoj swf. A pakliže to jde, neměl by být problém (nemluvím o sobě) podobnou funkci zkonstruovat ručně tak, aby byla nezávislá na php....

P.S.: ale možná je to taky úplná blbost
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0