« 1 2 3
Autor Zpráva
juriad
Profil
Podle mě je to správně takto (pro přehlednost rozlámáno na více řádků):
'USERNAME' => 
  ((!$preview && $mode != 'quote') || $preview)
  ? $post_data['username'] 
  : $request->variable('user', '', false, \phpbb\request\request_interface::COOKIE), 
Čeluk
Profil
juriad:
Dík, teď to nehází žádnou chybu, ale jméno si to nezapamatuje. Pole je prázdné.
Lonanek
Profil
Čeluk zkuste použít místo user user_name
Čeluk
Profil
Lonanek:
Mám to takto ale jméno si to nezapamatuje:

    'USERNAME' => 
  ((!$preview && $mode != 'quote') || $preview)
  ? $post_data['username'] 
  : $request->variable('user_name', '', false, \phpbb\request\request_interface::COOKIE), 
Lonanek
Profil
Pak ještě další možnost:
$request->variable('username', '', false, \phpbb\request\request_interface::COOKIE)
případně pak
$request->variable('username', '', true, \phpbb\request\request_interface::COOKIE)

Bohužel teď nemám své testovací fórum funkční.
Čeluk
Profil
Lonanek:
Dík za dva tipy. Bohužel ani jeden jméno neuloží. Asi to nejde udělat.
Lonanek
Profil
Čeluk:
Bohužel ani jeden jméno neuloží
Nejde o uložení, ale o výpis.


Jde o to, správně pojmenovat proměnnou $_COOKIE. Evidentně to vyzkoušené možnosti nejsou, nebo neexistují.

Zkoušel jste to i jako přihlášený uživatel s nastaveným COOKIE?

popis:
$request->variable($var_name, $default, $multibyte, $super_global)

viz: request.php.
Čeluk
Profil
Lonanek:
Omlouvám se ale nevím teď co mám udělat. Mám na fórum nakopírovat kód request.php ?
Keeehi
Profil
Čeluk:
Omlouvám se ale nevím teď co mám udělat.
Sehnat si někoho kdo rozumí alespoň základům aby to udělal za tebe.
Evidentně neznáš základy a nemáš páru o tom co děláš. Raději si sežeň nějakého studenta který to za chvilku bude mít hotové a kterému dáš pár stovek které jinak stejně necháváš tam někde kam chodíš na internet.
Čeluk
Profil
Keeehi:
Dík za věcný názor. To mi pomohlo
Keeehi
Profil
Čeluk:
Rádo se stalo.
Čeluk
Profil
Keeehi:
Já jsem ale zde psal v příspěvku #26 že za to zaplatím 500 kč. Neozval se ani jeden člověk (vytvořím ti to pošli 500 kč).
Martin2
Profil *
Čeluk:
Neozval se ani jeden člověk
Možná by bylo lepší vytvořit samostatnou poptávku v sekci Prací a zakázek. Programátoři dost otrlí, aby vydrželi tuto anabázi až do příspěvku 26, už jsou asi mimo tvůj rozpočet.
Čeluk
Profil
Martin2:
Nemyslím si že je potřeba za párřádků kódu dávat víc jak 500 kč. Ale tebe si pamatuji, někomu si taky tenkrát vynadal ať tě dá nějaké peníze že mu zadarmo nepomůžeš. Asi je to tvoje metoda. Tak čekej na zakázky ostatních. Já tě platit nebudu když vím kdo si. A ani nevěřím že bys to udělal.
Martin2
Profil *
Nevím tedy komu (všemu) už jsem tady vynadal :), ale zakázky zde nehledám a nikdy jsem nehledal.
Jinak ti prozradím tajemnství — programy se neúčtují na počty řádků. Za 500 korun by se mi nechtělo ani hledat odkaz na stažení phpBB. A většina známých programátorů je na tom dost stejně.

Jinak moje rada v [#13] byla myšlena vážně, tvá nabídka podle mě opravdu unikla pozornosti cílové skupině. Ale samozřejmě dělej jak myslíš.
Fisir
Profil
Reaguji na Čeluka:
Za těch 500 Kč jsem ti to ochotný zprovoznit. Podrobnosti mi můžeš poslat na mail fisir@fisir.net.
« 1 2 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0