Autor Zpráva
ondra256
Profil
Zdravím,

používám knihovnu GuzzleHttp/http k posílání requestů. Řeším následující situaci:
1) Pošlu Request, na straně serveru se uloží do SESSION['zkouska'] = TRUE
2) Příjmu Response, vezmu cookies a pošlu druhý Request
3) Na straně serveru šáhnu do SESSION['zkouska'] a zařve to undefined index

Když pošlu Requesty ručně v prohlížeči (přitoupím na jednu URL a následně na druhou URL ) tak to funguje bez problémů. Ale Když spustím přes prohlížeč skript, který requesty rozesílá tak to bohužel zařve na undefined index.

Na straně serveru jsem si vydumpoval SESSION_ID a u obou requestů je SESSION_ID stejné

Vidíte v tomto postupu nějaký potencionální problém? Dělám to jen na localhostu a používám Wamp Server.

Ve zdrojáku chyba být nemůže, proto ho sem ani nepíšu. Jak říkám, když to pošlu requesty přes prohlížeč po jednom, tak to funguje.

Předem děkuju za odpověďi
Davex
Profil
ondra256:
Na straně serveru jsem si vydumpoval SESSION_ID a u obou requestů je SESSION_ID.
Je ten identifikátor session stejný nebo se mění? Pokud se mění, tak je to jiná session a uložená data tam proto nebudou.
ondra256
Profil
Pardon, já to tam zapomněl napsat. vydumpoval jsem session_id v abou requestech je stejne
Keeehi
Profil
Nemohou ty požadavky jít moc rychle po sobě? To je asi jediný rozdíl který mě tak napadá. Pokud by ta knihovna posílala požadavky nějak asynchronně, tak by to mohl být zdroj problému.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0