Autor Zpráva
LExtR
Profil
Zdravím,

snažím se udělat slider. V podstatě to má fungovat tak, že se načte na stránku první řádek z mysql a po kliknutí na šipku se slidne celá stránka a načte se 2 řádek z mysql. Načítat by se to mohlo podle id ale nevím jak načíst id 2 když mám načtený řádek 1. Jednoduše řečeno chci udělat slider na celou stránku kde bude vypsaný jen jednoduchý text a obrázek do pozadí. S obsahem stránky se má slidnout i pozadí. Kdyby někoho napadlo nějaké jednoduché a efektivní řešení pak bych poprosil o vysvětlení jak bych to mohl udělat. Děkuji :)
CZechBoY
Profil
Načti všechny řádky, které chceš zobrazit, vypiš html markup a pak pomocí js udělej ten slider.
Pokud se ti to nechce dělat vše sám tak použij třeba bootstrap slider, nivoSlider, owlSlider, aj.
LExtR
Profil
Díky za radu. Zkoušel jsem to přes ten BS ale nějak mi nevyhovuje. Pomocí přičítání jedničky a++ jsem docílil toho že když se klikne na tlačítko next tak se načte další údaj ale když použiji a-- tak to nefunguje hodí to prázdnou stránku jakoby to házelo číslo které v db není. Nevím proč mi nejde to a--. Když pomocí tlačítka next se proklikám od 1 do čísla 5 a pak bych chtěl zpátky tak by mělo fungovat a-- z 5 na 4 podle toho jak to chápu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0