Autor Zpráva
Filip Macháček
Profil
Zdarvim mám probém s Nefunkčnímy proměnými v mysql dotazu Nevíte kde by mohla být chyba ? Díky za odpovědi
$sql = "UPDATE data SET synchronizace='".$time."' WHERE id=0";
pcmanik
Profil
Filip Macháček:
A máš v tej premennej time hodnotu akú očakávaš? Akú chybu to hlási? Čo si už skúšal?
Filip Macháček
Profil
Prave ze to nenacte vubec nic jen prazdou stranku ... V $time mam ulozeny aktualni cas.
mckay
Profil
Filip Macháček:
Ukažte více kódu, prosím. Úryvek, který ukazujete je v pořádku. Chyba, je jinde.
Pavel015
Profil
id='0'
Hando
Profil
Skutečně je v db záznam s id = 0?

"nenačte to nic, jen prázdnou stránku" - to nic neznamená, tato proměnná $sql nic načítat nemá.

Vypiš si obsah proměnné přes echo, zkus ho vložit v konzoli phpmyadmina (nebo admineru) přímo a uvidíš, kde je problém - jestli v dotazu na db, nebo programu.
Filip Macháček
Profil
Ano opravdu je v db zaznam s ID 0
Tomášeek
Profil *
Pavel015:
id='0'
Určitě ne, ID bude číselné.

Filip Macháček:
Ano opravdu je v db zaznam s ID 0
No potěš koště...

Ten SQL dotaz je v pořádku. Voláš jej? Máš správně připojení k databázi? Vrací ten dotaz nějakou chybu? Prázdná stránka může značit buď to, že se do ní nic nevypisuje, nebo v případě, že tam máš nějaký výstup, typicky fatal error scriptu - zobraz si chybové hlášky.
Filip Macháček
Profil
FOTO ano Záznam s ID 0 EXISTUJE =D


Pavel015:
Ano po tom co jsem toto doplnil to funguje ..... Díky
mckay
Profil
Filip Macháček:
Ano po tom co jsem toto doplnil to funguje ..... Díky
Můžete mi prosím někdo vysvětlit jak je to možné? Že s rovnítkem a číselnou konstantou dotaz nefunguje a pokud je číselná konstanta v apostrofech, proběhne to v pořádku? Napadá mě pár případů jak by k tomu mohlo dojít, ale ne pro MySQL.
Filip Macháček
Profil
Opravdu nevím ale poté opravdu funguje ...
Alphard
Profil
mckay [#10]:
Třeba ten sloupec má nějaký řetězcový typ. auto_increment by tam 0 nedal, takže kdo ví, jak to tazatel plní. V MySQL se čísla neuvozují, víc těžko říct.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0