Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, potřeboval bych poradit, jaký použít kod php, aby host vepsal svoje jmeno do php formuláře,
vybral by zde z roletky např. Den 1 a po odeslání se toto jmeno objevilo v konkretní bunce s názvem Den 1 na konkretní html stránce,
asi tuším , že se to bude řešit přes ID bunky tabulky, ale netuším už jak to naprogramovat. Pomůže prosím někdo? Děkuji za pomoc.
Tomášeek
Profil
robbie:
na konkretní html stránce
HTML na toto nestačí, budeš potřebovat serverový jazyk, typicky PHP. Dvojici hodnot z formuláře (uživatel / den) si ulož (pravděpodobně do databáze) a na cílové stránce vypiš, kam potřebuješ (správné místo najdeš vhodně napsanou podmínkou).
Lonanek
Profil
robbie:
Zkuste zde nastínit Vaše řešení.
informace naleznete např. na:
polopate.jakpsatweb.cz/?page=formulare1
Zpracování formulářů v PHP
robbie
Profil
Lonanek:
Nástin řešení, měl bych kalendář, kde bych kliknul na jednotlivý den, pak bych se mi otevřela stránka s formulářem, kde bych zadal svoje jmeno a z roletky vybral den pondělí až pátek. No a po odeslání dat-jmena z formuláře by se jmeno zobrazilo na stránce s tabulkou se dny, jmeno by se vypsalo do řádku příslušného vybraného dne.
Pokud bych ve formuláři vybral pondělí, tak bych chtěl, aby se např. jmeno vypsalo do řádku pondělí..
Ale bohužel nevím, jak to pomocí PHP ošetřit. Děkuji
robbie
Profil
Lonanek:
Nástin řešení, měl bych kalendář, kde bych kliknul na jednotlivý den, pak bych se mi otevřela stránka s formulářem, kde bych zadal svoje jmeno a z roletky vybral den pondělí až pátek. No a po odeslání dat-jmena z formuláře by se jmeno zobrazilo na stránce s tabulkou se dny, jmeno by se vypsalo do řádku příslušného vybraného dne.
Pokud bych ve formuláři vybral pondělí, tak bych chtěl, aby se např. jmeno vypsalo do řádku pondělí..
Ale bohužel nevím, jak to pomocí PHP ošetřit. Děkuji
robbie
Profil
Lonanek:
Nástin řešení, měl bych kalendář, kde bych kliknul na jednotlivý den, pak bych se mi otevřela stránka s formulářem, kde bych zadal svoje jmeno a z roletky vybral den pondělí až pátek. No a po odeslání dat-jmena z formuláře by se jmeno zobrazilo na stránce s tabulkou se dny, jmeno by se vypsalo do řádku příslušného vybraného dne.
Pokud bych ve formuláři vybral pondělí, tak bych chtěl, aby se např. jmeno vypsalo do řádku pondělí..
Ale bohužel nevím, jak to pomocí PHP ošetřit. Děkuji
robbie
Profil
Lonanek:
Nástin řešení, měl bych kalendář, kde bych kliknul na jednotlivý den, pak bych se mi otevřela stránka s formulářem, kde bych zadal svoje jmeno a z roletky vybral den pondělí až pátek. No a po odeslání dat-jmena z formuláře by se jmeno zobrazilo na stránce s tabulkou se dny, jmeno by se vypsalo do řádku příslušného vybraného dne.
Pokud bych ve formuláři vybral pondělí, tak bych chtěl, aby se např. jmeno vypsalo do řádku pondělí..
Ale bohužel nevím, jak to pomocí PHP ošetřit. Děkuji


Nástin řešení: měl bych stránku s formulářem, kde bych zadal svoje jmeno a z roletky vybral den pondělí až pátek. No a po odeslání dat-jmena z formuláře by se jmeno zobrazilo na jiné stránce s tabulkou se dny, dny by byly na stránce pod sebou pon- pátek, každy den na jednom řádku tabulky, jmeno by se vypsalo do řádku příslušného vybraného dne.
př. Pokud bych ve formuláři vybral pondělí, tak bych chtěl, aby se např. jmeno vypsalo do řádku pondělí..
Ale bohužel nevím, jak to pomocí PHP ošetřit. Děkuji


Omlouvám se,ale ani po refreshi stránky se mi zde příspevek nezobrazil a pak po nějaké době zde vyskočila tato duplicita. Házelo mi to chybu v komunikaci se serverem. Děkuji za pochopení

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0