Autor Zpráva
Greisel
Profil
Při zpracování BB značek došlo k samovolnému sežrání celého příspěvku. Pardon.



Při zpracování BB značek došlo k samovolnému sežrání celého příspěvku. Pardon.



Ahoj
Začínám s PHP a našel jsem si tuto galerii. Potřeboval bych poradit jak ji upravit tak aby se mi galerie zobrazovala tři obrázky vedle sebe a tři řady pak další strana. Bohužel netuším jak na to :-(

Galerii jsem ulozil na ulozto /!Z6iGD6k8RLuX/index-php
mckay
Profil
Greisel:
Dobrý den, nechci podceňovat dobrotu a ochotu některých zdejších diskutérů, ale Vaší otázce k tomu, aby se jí někdo začal zabývat chybí pár věcí:

1. Ukázka kódu, který Vám působí potíže (pochybuji že se to někdo bude pokoušet stahovat z rozbitého uložto odkazu) - můžete k tomu použít zdejší [/pre][pre] tagy a vložit kód do nich.

2. Popis toho co jste zkoušel a kde jste se zasekl. Takto to totiž trochu působí, že byste rád aby to někdo celkově udělal za Vás (je-li tomu skutečně tak, pak je tu pro Vás sekce Práce a zakázky).
Alphard
Profil
mckay:
můžete k tomu použít zdejší [/pre][pre] tagy a vložit kód do nich.
Tam byl ten kód právě sežrán diskusí. Je to chyba, ale stává se to u jen tak dlouhých kódu, které tady stejně nikdo číst nebude :-(

Greisel:
Vložte sem jen relevantní část kódu.
Greisel
Profil
Ahoj děkuji za reakce.
Bohužel netuším jaká část je relevantní.Bohužel se sem nedá vložit odkaz na stažení a kód je dlouhý pro vložení.
Už jsem se s mířil s tím že se to bude bohužel zobrazovat blbě.
Kdybych chtěl aby to někdo udělal celé za mě řeknu si o hotovou galerii s požadavky které mám a nehledám po internetu kde se dá co stáhnout a jak to nastavit.

Ještě jednou všem děkuji za reakce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0