Autor Zpráva
ToMOiL
Profil
Zdravím,
Dělám rezervaci kina a potřeboval bych poradit. Mám hodně checkboxů(200) a potřebuji udělat to že když si uživatel zaškrtne několik checkboxů, tak že po kliknutí na potvrdit se vypíše value těch zaškrtnutých na další stránce a poté aby šl zapsat do databáze MySQL. Předem díky za odpovědi.

Část kódu :
<form method="post" action="rezervace_php.php">
   <table class="rezervace_table">
    <tr><td class="rada">A</td><td><input type="checkbox" name="v[]" value="A1"></td><td><input type="checkbox" name="v[]" value="A2"></td><td><input type="checkbox" name="v[]" value="A3"></td><td><input type="checkbox" name="v[]" value="A4"></td> .....
   </table>
   <input type="submit" value="Potvrdit">
</form>
milous
Profil
Potřebná data najdeš v proměnné $_POST, pokud to máš přes více kroků, tak si to v mezikroku buď někam ulož, nebo si data předej např. do hidden inputů druhého formuláře, kde budeš dokončovat objednávku (bacha ale na to, že uživatel může na stránce provést např. refresh nebo zpět atd.). Pokud je budeš ukládat do databáze, tak si dej pozor na SQL injection. Jestli tušíš co je to objektový programování, tak bych doporučoval podívat se na github.com/nette/forms.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0