Autor Zpráva
serverteam.sk
Profil
Ze stránky www.tutorialspoint.com/php/php_mysql_login.htm jsem si zkopíroval kód.
Kód (kromě souboru config.php není nijak upraven takže můžete radit podle něho.

Hází mi to tento error a moc nevím co s ním.

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/u321383551/public_html/test/login.php on line 13

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/u321383551/public_html/test/login.php on line 16

živá ukázka na zakkproject.tk/test/login.php .
Vyskočí mi to poté co odešlu jakékoli údaje do formuláře.

Nemůže být problém i v pojmenování sloupců tabulky ? pojmenoval jsem je username a password .
juriad
Profil
Ta chyba souvisí s tím, že mysqli_query nevrátilo výsledek, ale FALSE. Chyba je SQL dotazu.
Chybu si můžeš vypsat pomocí php.net/manual/en/mysqli.error.php, které si výpišeš hned po mysqli_query. Pokud ani to nepomůže, napiš sem znění té chyby a SQL dotaz, který se prováděl.
serverteam.sk
Profil
dík už jsem to vyřešil downgradoval jsem si PHP a rozjel to na starším. Přecejen ty nové funkce zas tak nutně nepotřebuji :D

Ale je tu ještě jeden problém lze nějak jednoduše (muže být i bez mysqli) vypsat všechny řádky které splňují požadavek name odesílatele ?
Funguje to tak: v jedné tabulce mám všecny rezervace, které na webu existují. Po přihlášení si bude moct každý uživatel nechat vypsat všechny rezervace na jednom účtu.
To znamená že potřebuji všechny řádky tabulky projít kontrolou a vypsat ty které splňují podmínku name pod sebe podle této šablony. :
<tr>
                  <td>name</td>
                  <td>date</td>
                  <td>time</td>
                  <td>table</td>
                  <td>EDIT</td> // tento řádek bude obsahovat odkaz k editaci rezervace/objednávky
                </tr>



To samé bych pak mohl menší úpravou použít na výpis novinek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0