Autor Zpráva
Mozkomor05
Profil
Dobrý den, můžu nějak zjistit BSSID pomocí php. Klidně by to mohlo byt i pomocí javascriptu ale lepší je PHP. Předem dekuji za odpověď.
Rfilip
Profil
Myslíš BSSID WiFi vysílače ke kterému je klient co stránku otevřel připojen?

Toto nelze ani v PHP ani v javascriptu, byl by to obrovsky únik dat o pozici uživatele. Stačí mít mapu WiFi sítí (BSSID je jednoznačný identifikátor) a máš pozici uživatele.
Mozkomor05
Profil
Aha dekuji až info škoda. Ale jednou jsem četl článek ze google to zjistit umí a podle toho zjišťuje polohu. Jak to dělá?
_es
Profil
Mozkomor05:
Ale jednou jsem četl článek
A bol by na ten článok nejaký odkaz?

podle toho zjišťuje polohu. Jak to dělá?
Asi podľa niečoho iného - napríklad podľa IP adresy a vlastných zoznamov Wifi sietí.
M02
Profil *
Google Maps auta se s focením neomezují jen na viditelné spektrum světla. Také uživatelé Androidu zpravidla pomáhají Googlu s aktualizací jeho databáze Wifi sítí – ať už o tom vědí nebo ne.
Enko
Profil
Teoreticky by to mělo být zjistitelné přes Javu nebo Flash. Popiš přesně příklad.
Mozkomor05
Profil
Četl jsem že google funguje tak ze zjisti bssid a to pak pošle ve JSON formátu společně ze silou signálu atd... a pak se to bssid porovna s databází google kde jsou uložené se zeměpisnou šířkou a výškou podle sily signalu a dalsich parametru pak google zjisti a pošle souradnice ve JSON formatu zpátky a google je zpracuje a zobrazí místo na mape. Taky jsem to zkoušel odeslal jsem googlu sve bssid a on mi vrátí přesnou polohu. Ale nevím jak muzu zjistit cizí.
M02
Profil *
V prohlížeči bez nějakých doplňku nijak. Nejde to. Použij normální geolokační API.
Mozkomor05
Profil
A nešlo by to nějak bez zeptani?
M02
Profil *
Jako uživatel bys chtěl, aby to šlo bez zeptání?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0