Autor Zpráva
Terinka
Profil *
Ahoj, jde udělat zobrazovací DIV, který se zobrazí když kliknu na odkaz, ale abych v tom DIVU měla další Inputy, session, php atd.?

Konkrétně mi jde o zobrazení formuláře pro zadání kódu, který se pak pomocí Php kontroluje a případně se odečítá sleva. No a tento formulář s možností zadání kódy chci mít vidět až po rozkliknutí odkazu.
Zkoušela jsem hledat tady: api.jquery.com/slideDown, ale nedaří se mi to spojit dohromady s mým kódem.

No a toto je kód co se snažím zobrazit po kliknutí:
 <?
 if($_SESSION[sphere]!=""){
 $sleva_sphere=check_sphere_card($_SESSION[sphere]);
 if($sleva_sphere>0){
  if($sleva_sphere_celkem>0){
   echo "<p class='vyrazny'>".ucfirst($ltx[sleva]).": ".$sleva_sphere_celkem.$mena."</p>";
  }else{
   echo "<p class='vyrazny'>".$ltx[sphere_zadne_produkty]."</p>";
  }
 }else{
  echo "<p class='vyrazny'>".$ltx[zadane_cislo_sphere_nenalezeno]."</p>";
 }
}
?>

Děkuji z apomoc
Keeehi
Profil
Začni tím, že to nejdříve vypíšeš do zobrazeného divu. Až to budeš mít, tak ten div skrýt je už hračka.
Terinka
Profil *
Jo to jsem udělala. Ale funguje mi to akorát když tam nemám session jakmile tam přidám tuto kontrolu tak to nejde.


Takto se mi sice ukáže DIV ale to co by v něm mělo být je prázdné:
<!doctype html>
<html lang="en">
<head>
  <meta charset="utf-8">
  <title>slideDown demo</title>
  <style>
  div {
    background: #de9a44;
    margin: 30px;
    width: 400px;
    height: 200px;
    display: none;

  }
  </style>
  <script src="https://code.jquery.com/jquery-1.10.2.js"></script>
</head>
<body>
 
Click me!
<div>
 <?
 if($_SESSION[sphere]!=""){
 $sleva_sphere=check_sphere_card($_SESSION[sphere]);
 if($sleva_sphere>0){
  if($sleva_sphere_celkem>0){
   echo "<p class='vyrazny'>".ucfirst($ltx[sleva]).": ".$sleva_sphere_celkem.$mena."</p>";
  }else{
   echo "<p class='vyrazny'>".$ltx[sphere_zadne_produkty]."</p>";
  }
 }else{
  echo "<p class='vyrazny'>".$ltx[zadane_cislo_sphere_nenalezeno]."</p>";
 }
}
?>

</div>

 
<script>
$( document.body ).click(function () {
  if ( $( "div:first" ).is( ":hidden" ) ) {
    $( "div" ).slideDown( "slow" );
  } else {
    $( "div" ).hide();
  }
});
</script>
 
</body>
</html>



Ještě teda ten formulář...
<input type="hidden" name="sphere_puvodni" value="<?=sqlInj($_SESSION[sphere])?>" />
 <p><label for="sphere"><?=$ltx[kod_sphere]?>:</label> <input name="sphere" type="text" id="sphere" value="<?=$_SESSION[sphere]?>" maxlength="15" /> <input type="submit" class="seda" name="kosik_akce_prepocitat" value="<?=$ltx[pouzit]?> &gt;" />
  <span> <?=$ltx[sphere_popisek]?></span>
 </p>
Terinka
Profil *
Tak už jsem asi udělala to co potřebuji a teď akorát nevím jak udělat aby se mi zobrazoval jenom konkrétní DIV. Teď mi to funguje že když mám na stránce více Divu tak ať kliknu kamkoliv , tak se to rozbalí. Chtěla bych to omezit jenom na ten jeden daný. Udělala jsem mu třídu ale nevím jak upravit asi ten Script?

Děkuji za radu
pcmanik
Profil
Terinka:
$(".trieda")
Terinka
Profil *
Děkuji. Mám nastylizováno. Poslední věc co bych ještě potřebovala: V zobrazovacím DIVu mám formulář, který když vyplním a stisknu submit, tak se mi refreshne stránka a automaticky se mi zobrazovací DIV schová. Já bych ale potřebovala aby po refreshy byl nadále zobrazený pokud byl a nebo naopak schovaný pokud byl schovaný. Zkratka aby se reload stránky nebral v potaz. Jde to nějak udělat?

Děkuji za radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0