Autor Zpráva
Hitman
Profil
Přeji dobré poledne,

mám hotovou aplikaci s knihovnou PHPexcel pro vytvoření jednoho souboru.

Potřeboval bych ale souborů vytvořit více, dle uživatelů v db.

Zkoušel jsem celý script od definice třídy "$objPHPExcel = new PHPExcel();" až po "$objWriter->save" zabalit do cyklu, nicméně to mi napíše chybu, že už jsou některé parametry deklarované:

Fatal error: Cannot redeclare cellColor()....atd.

Jak tedy objekt, knihovnu ukončit a začít znovu? Resp. stylování buněk a nadpisy budou vždy stejné, takže pokud je to možné zanechat, bude to jenom dobře. Jestli to možné není, tak se hold definují znovu...


Zkoušel jsem cyklem obalit jen tu část zápisu (nejdříve mám v kódu stylování, poté nadpisy buněk a poté samotné data) a chybu to nevypsalo, nicméně zůstali tam staré řádky. Pokud první soubor měl 10 řádků a druhý jen 5, těch 5 se použilo z toho starého. Řešením by samozdřemě bylo tyhle buňky nulovat, ale určitě bude nějaké správnější, efektivnější řešení...

Díky
Keeehi
Profil
To původní (obalit to celé) bude řešení, které určitě povede k výsledků. Obalil jsi toho ale asi málo. Ukaž nám kód, jak jsi to obalil.
Hitman
Profil
Tak vyřešeno.

Problém nebyl v objektu jak jsem si myslel, ale pouze ve funkci na obarvení polí. Tu jsem měl v cyklu také a PHP se nelíbilo že ji chci znovu deklarovat. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0