Autor Zpráva
KaminekLP
Profil
Dobrý deň.
Akým príkazom pošlem príkaz na druhý server? Ďakujem za pomoc.
Keeehi
Profil
KaminekLP:
No, to záleží, jaký příkaz máš na mysli. A taky, co k tomu můžeš/musíš použít.
Když už budeš u toho, tak taky popiš, proč potřebuješ posílat příkaz na druhý server. Čeho tím chceš dosáhnout.
KaminekLP
Profil
Ide o herný server. Príkaz chcem poslať z webu na herný server (E-Shop).
Keeehi
Profil
KaminekLP:
Ale tak už *****. Ten herní server je co? Co na něm běží? Dá se využít nějakých už existujících služeb na tom serveru? Případně to k nim přidat? Kdo je správcem? Jaká máš ty práva?

Pokud nedodáš podstatně více informací, tak jediná rada které se ti může dostat je: "Pokaždé se přihlaš na server a daný příkaz spusť ručně."
KaminekLP
Profil
Jedná sa o Minecraft server. Správca som ja a mám plné práva.
M4n
Profil *
Další wannabe správce Minecraft serveru? Hledej, uč se, nejsi první (ani stopadesátý), kdo se o něco takového snaží. Návody určitě existují.
Keeehi
Profil
KaminekLP:
Máš tam nějaké webové rozhraní, které je poháněno třeba PHP?
KaminekLP
Profil
Nie... Mám iba administráciu servera, no nemám nejaké PHP ani nič spoločné. Teda samozrejme na mojom webe, ktorý ale nejako nesúvisí zo serverom herným. Je na inom hostingu. Rozmýšľal som, či by sa nedalo proste cez PHP pripojiť na server a už potom normálne cez echo... Ale to sa mi zdá divné, pretože potom sa dá ľahko napojiť aj na iné serveri...
Keeehi
Profil
Nejlepší bude se připojit na SSH.
Můžeš sice to připojení vytvořit sám, z nativních ssh2_* funkcí PHP, ale mnohem lepší bude použít nějakou knihovnu. V následující příkladu využívám často používané phpseclib, která se dá do projektu nainstalovat pomocí composer příkazu composer require phpseclib/phpseclib ~2.0

<?php
require __DIR__ . '/vendor/autoload.php';

use phpseclib\Crypt\RSA;
use phpseclib\Net\SSH2;

$key = new RSA();
$key->loadKey(file_get_contents('cesta/k/privatnimu/klíči/rsa_id'));

// Domain can be an IP too
$ssh = new SSH2('www.domain.tld');
if (!$ssh->login('username', $key)) {
    exit('Login Failed');
}

echo $ssh->exec('tvůj příkaz');

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0