Autor Zpráva
Andrej.B
Profil
Zdravim,
mam vyber z DB automaticky podla toho co obsahuju, aby sa mi generoval formular. Len potrebujem niektore nevypisovat, hlavne tie, ktore nepotrebujem pri pridavani noveho zaznamu mat vyplnene... ID ci datum, ktore su auto_in ci timestamp aktualneho casu. Zatial to mam tak, ze som si tie, co nepotrebujem dal ako disabled, potom ma napadlo ich dat za hidden(input), teraz by som uz asi na koniec ich uplne vynechal, len mi to akosi stale nefunguje podla podmienok...

$result = $conn->query("SHOW COLUMNS FROM dodavatel");
            
while($row = mysqli_fetch_object($result))
{
    echo '<tr>';
    echo '<td>';
    echo $row->Field;
    echo '</td>';
    echo "
        <td>
                <input 
                type=\"";
if     ($row->Field == 'id_dodavatel' OR $row->Field == 'aktivny_dodavatel' or $row->Field == 'datum' or $row->Field == 'user') { echo 'hidden"'; } else { echo 'text"'; }
    echo "            
                name=\"$row->Field\" 
                class=\"form-control\" 
                placeholder=\"$row->Field\" 
                size=\"25\" 
                value=\"$row->Field\"
                id=\"validationCustom01\"";
if     ($row->Field == 'id_dodavatel' OR $row->Field == 'aktivny_dodavatel' or $row->Field == 'datum' or $row->Field == 'user') { echo ' disabled>'; }    
    else 
        echo ' required><div class="invalid-feedback">'.$row->Field.'</div><div class="valid-feedback"></div>';    
                
        
    echo '</td>';
    echo '</tr>';
              
}

toto je moj kod, co zatial mam, ale rad by som to vylepsil o to ich nevypisovat vobec... Skusam to rozne, ale nejde mi to... Ako by som to mal urobit?

Diky


som blbo hladal, stacilo dat miesto:
$result = $conn->query("SHOW COLUMNS FROM dodavatel");

toto

$not_shown_column = "'id_dodavatel', 'aktivny_dodavatel', 'user', 'datum'";                
$result = $conn->query("SHOW COLUMNS FROM dodavatel WHERE Field NOT IN ($not_shown_column)");

Hadam to niekto bude raz potrebovat...
Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0