Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, prosím poradí někdo jak změnit barvu bunky v tabulce.
Postup je následující: kliknu na bunku, dostanu se na formulář a po jeho odeslání bych potřeboval, aby se změnila barva bunky na jinou.
Navede mě prosím někdo nebo nějaký odkaz? Nikde jsem nic pořádného nenašel a nevím přesně jak to jinak pojmenovat. Děkuji
Tomášeek
Profil
robbie:
Nevím, jak bys to chtěl pojmenovat, ale jedná se o několik velmi jednoduchých kroků (stačí si ten popis rozložit na elementární částice).

kliknu na bunku, dostanu se na formulář
onclick a buď změna display formuláře v none na block (pokud už bude v kódu připravený), nebo jeho vygenerování (pokud je například buněk milion, je blbost mít milion formulářů, případně, pokud obsah formuláře závisí na kliknuté buňce).

po jeho odeslání bych potřeboval, aby se změnila barva bunky na jinou.
onsubmit a nastavení classy na buňku. Jestli se současně formulář i skryje, je pak detail na úrovni CSS.
Keeehi
Profil
Tomášeek:
Vzhledem k tomu že je to v kategorii PHP tak "dostanu se na formulář" bude nejspíše odkaz na jinou stránku s formulářem. To samé při odeslání formuláře - pravděpodobně přesměrování zpět na tabulku.

robbie:
Jinak má Tomášeek pravdu v tom, že to nic složitého není. My bychom ale potřebovali vědět, s čím konkrétně máš problém. Předpokládám, že hodnoty z formuláře chceš asi uložit do databáze. To už máš?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0