| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Jiří Ráb Profil |
#1 · Zasláno: 16. 2. 2019, 19:51:46
Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jak vypsat název proměné jako text pokud mám echo $variable tak aby to nebralo jako proměnou php ale jako text.
|
||
| Kcko Profil |
#2 · Zasláno: 16. 2. 2019, 20:46:05
Jiří Ráb:
Nevím co bereš za matroš, ale já to chci taky. |
||
| T-fon Profil |
#3 · Zasláno: 16. 2. 2019, 21:15:31
Zkus apostrofy.
|
||
|
Časová prodleva: 7 let
|
|||
0