Autor Zpráva
potom
Profil
Hezký den,

máme intranet, kde je spoustu stránek a některá data mezi stránkami se předávají přes SESSION, například ID přihlášeného uživatele $_SESSION["hash_user_id"]. Web běží na desítkách počítačů bez jakéhokoliv problému.

Na jednom konkrétním počítači v konkrétním prohlížeči (Chrome) došlo k tomu, že při načtení některých stránek v rámci portálu jsou všechna $_SESSION prázdná, při najetí na jinou stránku v rámci portálu se $_SESSION zase správně vypsaly. (V anonymním režimu Chromu vše funguje jak má, stejně tak jako na desítkách dalších počítačů).

Pomohlo odstranění mezipaměti v Chromu. Já se ale ptám, zda neporadíte, co to může způsobovat, jak tomu předcházet, nebo kde můžu hledat chybu.

Díky za pomoc.
ajajaj
Profil
potom:
předesílám, že nejsem odborník... Dělá to na tom kompu i jiný prohlížeč? pokud ne odinstalovat a nainstalovat Chrome... jednou jsem si to u sebe taky zvrtal, našel jsem "někde" nastavení kolik vymezím prohlížeči prostoru pro ukládání session, cookies... a dal jsem mu málo, takže se prostor rychle naplnil a pak mi nechtěl ukládat nová data z dalších stránek.
Tomu by odpovídalo i to, že to v anonymním režimu nedělá, ten asi data prohlížeče po zavření smaže, čímž obnoví prostor.
Keeehi
Profil
potom:
Podle popisu byly někde uložené nějaké staré/rozbité cookies. Občas se to stát může, obzvlášť pokud se na serveru něco mění. Ovšem přijít na to co se zrovna stalo nemusí být zrovna jednoduché. Jelikož jsi to promazal tak teď už to je nemožné. Nicméně bych se tím netrápil. Měla by to být jednorázová záležitost. Zabýval bych se tím v případě že by se to pravidelně opakovalo.
jefitto44
Profil
Stači v tom chrome premazať cookies a ostatne dočasne subory a všetko pojde ako ma, to si piš ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0