Autor Zpráva
Tomášeek
Profil
Ahoj,

máte někdo k dispozici nějaký dobrý návod na Instagram API (nyní asi Facebook API), pokud potřebuji dostat na web feed příspěvků z vlastního účtu/ů? Samozřejmě jsem Googlil, API jako takové jsem našel, ale vždy skončím na věci typu "Vygenerujeme App ID", které nikde nemůžu najít/vygenerovat. Takových věcí, které jsou asi samozřejmé a které nemůžu dohledat, je tam vícero.

Ti, kteří toto máte v malíku, máte tip na návod, který je řešený fakt krok za krokem? Podobné návody jsem našel, ale ještě na staré Instagram API (na doméně instagram.com), což už není aktuální, pokud jsem pochopil správně. Angličtina není problém.

Díky.
N71
Profil *
Instagram bude spadat pod ostatní API Facebooku. Začni tím, že vytvoříš aplikaci na developers.facebook.com.
Kcko
Profil
Tomášeek:
Podle mě pořád funguje instagramí API: tady je nettí implementace rjwebdesign.cz/gist/g/279ecdb5f914fecc9837
A stále by mělo stačit si vygenerovat aplikaci na instagramu, kde získáš token
Tomášeek
Profil
Kcko:
No, pokud jsem dobre četl, tak by mělo končit (být zrušeno?) early 2020.

Každopádně díky za odkaz. Pokud pochopim, jak to funguje, přechod mezi těmi api by měl být snazší.
Kcko
Profil
Tomášeek:
Aha, to nevím, počkám až se klient ozve. Jinak ten kód je jenom omáčka v Nette + kešování. Defakto jenom načteš JSON ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0