Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím,

chci se zeptat, občas se mi stane, že když nastane nenadálá chyba, tak se ukáže jen HTTP ERROR 500 is currently unable to handle this request.
V logu nic, display_errors nefunguje, nezobrazuje se. PHP 5.6 PHP 7.0, bez rozdílu.

Jak je to možné? Existují chyby, které se mi nezalogují, nezobrazí, nebo mám něco špatně? Všechny php limity jsou samozřejmě dobře nastavené...

Děkuji moc za pomoc a rady !
Kajman
Profil
Pokud není chyba v error logu webserveru, kontaktujte podporu hostingu s časem a url, která chybu způsobila.
Davex
Profil
snazimse:
V logu nic
Logování je nastavené správně, tedy volby log_errors a error_log v konfiguračním souboru php.ini?
snazimse
Profil
Ano logování je správné, zkoušel jsem to a syntaktické chyby se mi normálně logujou :) Nakonec jsem na problém přišel zdlouhavým způsobem, zmizela jedna metoda ze souboru a volala se tedy naprázdno, ale proč to php neukázalo, tak to nevím, phpstorm mi to ukázal...
snazimse
Profil
Davex:
Nevíte náhodou, čím by to mohlo být? Děkuji moc i za jen případné nasměrování :)
blaaablaaa
Profil
snazimse:
Věštecká koule tipuje, že by to mohl být třeba špatný htaccess.
Serg
Profil
Je to na localhostu, nebo na hostingu?
Chybu 500 může způsobit chyba v . htaccess soubrou, nejčastěji u přepisování URL adres, nebo problém s oprávněním přístupu k souboru (čtení / zápis), nebo chyba v konfiguraci serveru. Ale to všechno jsou serverové chyby, Jestli s jistotou víš, že tu chybu způsobuje php, tak možná ještě toto:
https://stackoverflow.com/a/17693462
500 Internal Server Error is shown if your php code has fatal errors but error displaying is switched off.

Co display_errors, je nastavený na 1 nebo On, a error_reporting na E_ALL bez vyjímek?
snazimse
Profil
Děkuji za reakce, ale psal jsem, že chyba byla v metodě, která se volala z jiného místa naprázdno, protože někdo přepsal soubor s touto metodou a ta už tedy neexistovala.

Čili standartní chyba by se měla vypsat a to ve stylu volání undefined method. Ale to se nestalo, tak proto se ptám, jak je to možné :)


Serg:
Co display_errors, je nastavený na 1 nebo On, a error_reporting na E_ALL bez vyjímek?

Ano vše bylo zapnuté ve striktním modu, jiné errory se normálně vypisovaly...
Davex
Profil
snazimse:
Ale to se nestalo, tak proto se ptám, jak je to možné
Je možné, že v okamžiku selhání kódu bylo nastavení výpisu chyb jiné než si myslíš. Zkus si najít všechny volání error_reporting a ini_set, jestli se to někde nevypíná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0