Autor Zpráva
pajadvorak
Profil
Mám tuto hlavičku?

header("Content-Security-Policy: "
        . "default-src 'none';"
        . "script-src 'self' 'nonce-$nonce' 'strict-dynamic' * 'unsafe-inline' https://maps.gstatic.com https://maps.googleapis.com;"
        . "style-src 'self' 'unsafe-inline' https://fonts.googleapis.com;"
        . "img-src 'self' data: https://www.google-analytics.com https://im9.cz https://maps.gstatic.com https://maps.googleapis.com https://www.smartsuppchat.com https://widget-v2.smartsuppcdn.com https://twemoji.maxcdn.com https://files.smartsuppcdn.com maps.gstatic.com *.googleapis.com *.ggpht;"
        . "form-action 'self';"
        . "base-uri 'none';"
        . "manifest-src 'none';"
        . "object-src 'none';"
        . "frame-src https://www.heureka.cz;"
        . "font-src https://fonts.googleapis.com https://fonts.gstatic.com;"
        . "media-src 'self' https://widget-v2.smartsuppcdn.com;"
        . "connect-src 'self' https://bootstrap.smartsuppchat.com https://widget-v2.smartsuppcdn.com wss://websocket-visitors.smartsupp.com https://www.google-analytics.com https://files.smartsupp.com https://maps.gstatic.com https://maps.googleapis.com;"
        . "frame-ancestors 'self' https://www.elektra-dvorak.cz;");

A dále tento javascript, kde načítám google mapy:
<script nonce="<?=$nonce?>" src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=AIzaSyDkzPP8cFmN7hV_va8mYdrQOrBlL9VVlwY&callback=initMap" async defer></script>

Problém, který řeším je ten, že mi to mapy nenačítá na Iphone. Všude jinde to funguje (Windows, Android). Vývojářské nástroje (F12) mi nikde už nic chybného neukazuje. Bohužel nemám Apple a Iphone mi taky nic neukazuje (tam nejsou samozřejmě vývojářské nástroje).

Věděl by prosím někdo co s tím?

Děkuji
pajadvorak
Profil
pajadvorak:
'nonce-$nonce'
Tak jsem zjistil, že iOS nepodporuje nonce, což je problém. Protože není schopen s tím pracovat. Když dám nonce pryč, tak to funguje, ale nefunguje to v prohlížečích, které podporují CSP3. Nevím, co s tím. Dle jiných diskuzí by to mělo být ignorováno a mělo by být použito jiný pravidlo 'unsafe-inline', ale z neznámého důvodu to nejde.

Věděl by někdo co s tím?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0