Autor Zpráva
Smilee
Profil *
Nevíte jak to mám udělat, když podle tohoto návodu:
webdesign.tutsplus.com/cs/tutorials/how-to-integrate-no-captcha-recaptcha-in-your-website--cms-23024
je třeba registrovat svou stránku, ale localhost tam nejde dát... Chtěl jsem jednoduchý klikací recaptcha ale toto nelze použít na localhost. Jak tedy otestovat funkčnost z localhostu?


Jmenuje se to "No CAPTCHA reCAPTCHA"
N71
Profil *
V reCAPTCHA existuje testovací klíč, který všechny požadavky vždycky pustí. Najdi si ho v dokumentaci.
Keeehi
Profil
Podle dokumentace by localhost měl jít přidat do seznamu povolených domén.
Zkusil bych asi nejdříve vytvořit ten klíč pro produkční doménu a až pak ho modifikovat přidáním localhostu.

Jinak to že vlastníš tu povolenou doménu se předpokládám neověřuje, takže si klidně můžeš nějakou testovací vymyslet a v hosts souboru si ji jen pošleš na localhost.
Smilee
Profil *
Díky.
registroval jsem doménu toho webu.
Ve formuláři se mi tam nezobrazilo to tlačítko na odkliknutí. Vpravo dole v rohu je ikona s nápisem: "chráněno službou reCAPTCHA". A to je vše.
Po odeslání formulář tam je
$_POST['g-recaptcha-response']
Je tam hodně dlouhý zakódovaný řetězec. U recaptcha vs3. Myslel jsem, že to vrátí JSON a v tom bude odpověď: {"success" ... }


Zkouším to znova a teď je [g-recaptcha-response] prázdný
Keeehi
Profil
Co s tou dlouhou hodnotou máš popsáno v kroku 3-5 v tom tvém návodu.
Smilee
Profil *
Občas se ztrácím, čtu jiný návod místo toho českého, ten anglický z googlu.

V html jsem měl toto

<button class="g-recaptcha" data-sitekey="<?=$google_recaptcha_v3_site_key?>" data-callback='onSubmit' data-action='submit'>Submit</button><br>


A teď jsem tam dal toto:

<div class="g-recaptcha" data-sitekey="<?=$google_recaptcha_v3_site_key?>"></div>

A v tom divu se zobrazilo:
"CHYBA pro vlastníka webu: neplatný typ klíče"
Ale je tam ten klíč k tomu webu, ne k lokalhostu.
Smilee
Profil *
Vyřešeno
$localhost_recaptcha_v3_site_key = '6LeIxAcTAAAAAJcZVRqyHh71UMIEGNQ_MXjiZKhI';
$localhost_recaptcha_v3_secret_key = '6LeIxAcTAAAAAGG-vFI1TnRWxMZNFuojJ4WifJWe';
https://stackoverflow.com/questions/3232904/using-recaptcha-on-localhost


Nevíte jak vyřešit tento problém?

recaptcha.php
// https://github.com/google/recaptcha
require_once 'recaptcha/src/autoload.php';
$recaptcha = new \ReCaptcha\ReCaptcha($recaptcha_v3_secret_key);
$recaptcha_response = $recaptcha->setExpectedHostname('recaptcha-demo.appspot.com')
                  ->verify($_POST["g-recaptcha-response"], $_SERVER["REMOTE_ADDR"]);

Chyba:
Warning: file_get_contents(): Unable to find the wrapper &quot;https&quot; - did you forget to enable it when you configured PHP? in ..\recaptcha\src\ReCaptcha\RequestMethod\Post.php on line 80


Warning: file_get_contents(www.google.com/recaptcha/api/siteverify): failed to open stream: Invalid argument in ..\recaptcha\src\ReCaptcha\RequestMethod\Post.php on line 80
breeta
Profil
Smilee:
Co takhle si to přečíst a zamyslet se .. povol file_get_contents() v nastavení PHP

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0