Autor Zpráva
Taps
Profil
Zdravím,
pomocí knihovny jpgraph bych chtěl vygenerovat velké množství grafů (cca 1000),vyexportovat je do obrázku a uložit na server.
Zkoušel jsem to pomocí skriptu pastebin.com/9xNuzLhu . V tomto okamžiku se mi vygeneruje jen nějaký 160 grafů a zůstane bílá obrazkova. Pokud dám $graph = new Graph($width, $height, "auto"); mimo cyklus tak se se na výstupu uloží všechny grafy, ale v pořádku je jen první, s tím, že se ostatní graficky překrývají

MOhl by mi někdo poradit jak problém vyřešit. Děkuji
anonym_
Profil *
Taps:
Co říká log? Pokud to spadne na bílé obrazovce, tak bych tipl buď execution time (nezdá se mi hodnota -1, v dokumentaci pro to nevidím oporu), nebo paměť.
Firibix
Profil
Reakce na Tapse:
Tvému skriptu pravděpodobně dojde paměť. Jpgraph při volání konstruktoru třídy Graph pokaždé znovu načítá fonty a tím zabírá paměť, kterou pak už neuvolní.

Mimochodem: Volání unset na konci generujGraf je zbytečné, proměnné $graph a $bplot jsou deklarovány v lokálním scope funkce, takže po jejím skončení jsou automaticky uvolněny*.


* Přesněji řečenou jsou označeny jako uvolnitelné, z paměti je smaže garbage collector, až to bude potřeba. Stejně se chová i unset.
Kcko
Profil
Spoustěj dávkově, třeba po 50. Pak nebude problém nebo pokud to máš na localhostu tak si nastav vysoký execution time nebo přes CLI (to může běžet libovolně dlouho ..)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0