Autor Zpráva
Serafin
Profil *
Ahoj potreboval bych pomoradit mam jeden portal z netu stahlej odkaz je zde http://dzcpmods.dz.ohost.de/lite/downloads/index.php
a potreboval bych poradit protoze tento php portla je delanej ze php odkazuje na html to by se dalo prezit ale jak jsem si udelal upravu webu taky to jde ale mam tam hudbua to je v pohode ale potreboval bych vedet proc se mi porad prehrava od zacatku kdyz kliknu na nejakej odkaz na strance. A jestli muzete tak mi poradte prosim Diky
llook
Profil
Asi dotazu moc nerozumím (a zřejmě nejsem sám). Jestli to chápu dobře, máš tam nastavené přehrávání hudby na pozadí. Spolehlivé způsoby, jak udělat aby se hudba nepřehrávala vždy od začátku mě napadají jen dva - rámy a flash. Obojí má své značné nevýhody.

Tyto nevýhody ovšem nejsou nic proti nevýhodám zvuku na pozadí stránek. Lidé nemají rádi, když jim stránka sama od sebe něco přehrává. Někomu to přeruší jeho oblíbené MP3, na někoho to prozradí že se fláká v práci a někomu to je jen a prostě nepříjemné. A málokdo to ocení.
Serafin
Profil *
No potrebuju aby hudba ktere se prehrava na te strance se a to tam treba mam dva tracky a kdyz proste kliknu na to moji strance na nejakej odkaz treba v menu tak se to zmeni ta hudba na zacatek toho tracku 1 coz mi prerusi track 2 :( nevim si rady :( ty moje stranky jsou www.jotr-clan.ic.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0