Autor Zpráva
Terk
Profil
Mám v programu (PHP) i využití Java Scriptu. Rád bych uživateli programem (PHP) sdělil, že si má zapnout Java Script, pokud to tak nemá.

Jak to zjistit ? Napadají mě hlavičky, ale nevím, která by to potvora byla ?? Jde to vůbec ?

Když si dám GetAllHeaders(), něco vypíše, ale o JS ani znak.

Díky !!
habendorf
Profil
Jako cvičení hezké, prakticky úplně na nic.
Rád bych uživateli programem (PHP) sdělil, že si má zapnout Java Script, pokud to tak nemá - nebuď blázen, nikdo si to nebude zapínat jen kvůli tvý stránce.
Terk
Profil
No, pak bude mít smůlu ! Jedná se o formuláře pro uživatelskou správu dat. JS tam realizuje především grafický editor pro vkládání údajů.

Děkuju za NEradu.
habendorf
Profil
No nemáš zač. Ale stejně by tam měla být nonJS alternativa.
Dero
Profil
A proč programem, když můžeš použít <noscript>?
Terk
Profil
No ona tam je - tj. zadávání formou příkazů html ... To si neumíš představit, co všechno NEchce uživatel dělat. Jde o systém, kde data vkládají sekretářky, tj. lidé, které nějaké html nezajímá. Původní verze programu měla jen to html - a prakticky na tom nikdo nechtě dělat (no, bylo to i jinak složitější). Ale když chtěli tučný písmo, tak holt museli: <b>... a tabulky ani nemluvě !

Já vím, že si to tihle lidi sami nezapnou (ten JS), ale aspoň to na ně program zahuláká, ať si někoho seženou, že se jim to vyplatí !

A původní dotaz: Jde to ošetřit ?? Dík
Terk
Profil
DERO: jak přesně funguje <noscript> ? Díky
habendorf
Profil
To co je v noscript browser interpretuje právě jen pokud není dostupná podpora skriptů.
Terk
Profil
Chlapi !!!!!!!!!!! TO JE VONO !!!!!!!!!!!!!!!!
Já vůl, že mě to nenapadlo - tak triviální ! DERO, HABENDORF - díky ! Pusu posílám ........
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0