Autor Zpráva
:-) Petr
Profil *
Zdarec
nevíte někdo o nějaké dobré registraci? " Nepovine--> Každý by měl svůj účet .."
V PHP ne s databázi nebo jen pro úplného začátečníka př tabulky vložit do msql vložit.. umim ale nic jiného? "konečně nějakou funkční!!!"
Díky
jozob
Profil
Veľa konkrétných a kompletných skriptov (presne aké potrebuješ) nájdeš na stránke hotscripts.com,
konkrétne v sekcii PHP->Scripts and programs->User management
Na uvedenej stránke sa nachádza 79 skriptov na tému "User management"

+ Veľa ďalších zdrojov z vyhľadávača
WertriK
Profil *
Nebo je jeste jedna velice dobra a jmenuje se "Udělej si sám" - doporucuju !
WanTo
Profil
WertriK
Souhlasim :)
cesar
Profil
Máš opravdu lepší udělat si to sám. Třeba se u toho zapotíš, ale aspoň se to naučíš. Vřele doporučuji z vlastní zkušenosti. ;-)
RAmses
Profil *
Jj, musim souhlaisit, ja ti tady klidne poslu svoji kompletni registraci i s aktivacnim kodem v mailu ale ty to treba nepoberes a nebudes vedet jak to fakci.
Ale na druhou stranu jsem se strasne moc naucil tim, ze jsem videl zdrojak a hledal na netu a v knize vsechno mozne a snazil se to pochopit, a tim se naucis hodne. Pokud to neni psane prasečím hnátem, kdyz uvidis ze to je slatane jen taktak aby to fakcilo tak pak je nejlepsi pochopit zaklad a pak udelat svuj
WertriK
Profil *
Pokud to neni psane prasečím hnátem, kdyz uvidis ze to je slatane jen taktak aby to fakcilo tak pak je nejlepsi pochopit zaklad a pak udelat svuj

Já se učil z knihy hostů které byla psané právě autorem o kterém píšete (prasečí hnát) , a dost jsem se tím též naučil resp. poučil - když píši nejaký script tak si nedovolím ( morálka mi to nedovolí ) psát "hnusný" kód. Snažím se aby to bylo přehledné a srozumitelné i když nejsem profík ...

Takže radím otevřít si nějakou registraci v poznamkovém bloku k tomu si otevřít http://php.net/ a možná ještě http://interval.cz/ a bádat ...
jozob
Profil
Ja doporučujem začať s niečim už kompletným. A sledovať na tom, ako sa to chová a "čo sa zmení keď zmením toto" a "toto by som vedel napísať lepšie". Takto som začínal ja a PHP skripty mi idú od ruky...
RAmses
Profil *
jozob:
Tak se taky dá, ale myslím že je lepší jak říká WertriK, vzít třeba i dobře napsany script(ne zase od profíka, neco jednodussiho), otevřít, spíš naž poznámkový doporučuju skvělý PHPDesigner www.mpsoftware.dk nebo taky výborný PSPAD, ve ktrém jsou tagy a php krasně barevně odlišené a člověk si tak může už vizualně všimnout chybiček jako jsou chybějící apostrofy v echo(); nebo dlší drobnůstky, které při psaní v poznámkovém bloku snadno přehlédneme. Taky bych doporučoval nejen psat scripty pečlivě, ale i celý web psát podle zvoleného standardu a používat CSS layouty, viz interval.cz . Člověk si ušetří spoustu nervů a práce při optimalizovaní pro více prohlížečů.

Jinak opravdu kombinace script + php manual + kniha(já si nemůžu vynachválit od Jirky Koska, která je perfektní pro pochopení php, avšak dělaná na PHP3). Tímhle se naučí člověk asi rychleji než stylem pokus-omyl, kterým se však dají zkoušet vlastní nápady.

A taky doporučuju psát si "debilní" komentáře, teď to bude vypadat stupidně, ale až na to kouknete později tak oceníte. A i další, kterým případně script poskytnete.

OVER... :o)
jozob
Profil
RAmses
> "... kniha(já si nemůžu vynachválit od Jirky Koska ... "
- Tá kniha jw super. Ja som si ju kúpil trošku neskôr ako som začínal s PHP, ale pomohla veľmi. A čakám na ďalšie vydanie :-)

> "php manual"
- Žiaden server-side-scriptovací jazyk nemá tak dobrú dokumentáciu ako PHP, navyše super je možnosť www.php.net/nazov, kde za názov môžeme dosadiť čokoľvek o čom by sme chceli vedieť.

> "A taky doporučuju psát si "debilní" komentáře"
- Tak ja som bol v tomto príkladný. Keby si videl moje komentáre, keď som mal 12 rokov :-)
RAmses
Profil *
jozob
Tak ja som bol v tomto príkladný. Keby si videl moje komentáre, keď som mal 12 rokov :-)
- Z toho si nic nedelej, co ja si pamatuju tak ve dvanacti jsem za sebou tahal kacera a nevedel ze neco jako www nebo php existuje :o) Holt doma se meni :o)) co sem nestih od dvanacti, jsem dohnal za tri roky, aspon myslim ;o)
Anonymní
Profil *
Otázka byla mimo téma, takže byla smazána. Pro nové otázky prosím zakládejte nová témata.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0