Autor Zpráva
Crempa
Profil *
Zdravim,
chtel bych se zeptat zda nekdo neznate editor ktery by dokazal nabizet po napsani $this-> vsechny metody a atributy existujici v dane(editovane) tride a nejlepe kdyby dokazal podobne nabidky vytvaret i v pripade $instance-> (kdo pise javu v Eclipse vi o cem mluvim)
Doposavad jsem pouzival PsPad ale ve chvili kdy jsem presel na objekty tak i pres urcitou metodiku pojmenovani metod a atributu si to pri vetsim mnozstvi nejsem schopen pamatovat a vzdy musim danou tridu prochazet abych zjistil jak se ktera metoda jmenuje.

Diky za reakce
ah01
Profil
Existuje plug-in do Eclipse - www.phpeclipse.de. Chci to už hodně dlouho vyzkoušet, ale zatim jsem se k tomu nedostal (zrovna ale dělám s Javou v Eclipsu a až budu dělat zase v PHP tak se bez těch "vychytávek" asi už neobejdu ;-)
Crempa
Profil *
no prave, je to celkem navykova zalezitost... :-)
phpeclipse jsem uz pred nejakym casem zkousel, ale nebyl jsem schopen ho nejak nakonfigurovat k jakez takez funkcnosti, taky pouzivam Eclipse 3.1 a mam pocit ze ten plugin pod to zrovna stabilitou neoplyva... :-/
halogan
Profil
Crempa: Stabilni je dosti, i na mem slabem stroji. Konfigurace byla snadna (linux), ale nejak jsem nerozchodil jednoduche zobrazovani souboru po prolezeni parserem (musel sem to delat zvlast pro kazdy soubor), takze jsem zpet u VIMu.

Libil se mi Zend Development Environment, ale neoplyval jsem nekolika sty dolary.
Charlie
Profil
Crempa
Testoval jsem PHPEclipse na winXP, ale spousta věcí tam nefungovala, ať jsem se snažil, jak jsem chtěl. Být tebou, tak bych počkal, až vyjde nová verze PHPEclipse 1.1.8, tuším. Teď používám Zend Development Environment, o kterém se již zmiňoval halogan.
Crempa
Profil *
o Zendu vim ale taktez na nej nemam $ :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0