Autor Zpráva
Doom4
Profil *
Na webu na kterem pracuji mam jakoby guesbook ,,novinky" http://www.xchatteplice.wz.cz/ tam zadavam nove novinky jako kdyby to byl normalni guestbook s databazí mysql vypisuje se tabulka

echo "Zadne novinky";
else
{ while ($zaznam=MySQL_Fetch_Array($vysledek)):

echo "<TABLE frame='box' align='center' width='400px' heigth='45px' background='guestbook'>";

?>
<TR>
<TD><?echo ceskedatum($zaznam["datum"])?></TD>
<TD><?echo substr($zaznam["cas"],0,strlen($zaznam["cas"])-3)?></TD>
<tr><font size="3"><TD rowspan="2" colspan="2" width="400px"><?echo $zaznam["misto"] ?></TD></font>
</TR>

<?
endwhile;
echo "</TABLE>";

kdyz vsak dam tagu table parametr background='guestbook' http://xchatteplice.wz.cz/guestbook.gif nezobrazi se mi pozadi ktere sem si pripravil ve photoshopu nevite co s tim ?
Raider
Profil
Hmm. Nebude chyba náhodou v tom, že si zabudol pridať príponu gif ?

echo "<TABLE frame='box' align='center' width='400px' heigth='45px' background='guestbook.gif'>";
jozob
Profil
Doom4
No keď sa pozerám na zdroják stránky, nevidím tam žiaden parameter background...
<TABLE frame='box' align='center' width='400px' heigth='45px'>
Doom4
Profil *
Tedka tam je i ten parametr tak jak ma byt background='guestbook.gif' a stejne nefunguje :-((((((
jozob
Profil
Skús tam hodiť CSS štýl.
<TABLE frame='box' align='center' width='400px' heigth='45px' style='background: url(./guestbook.gif);'>
Doom4
Profil *
to jozob:taky nic :-(((((
jozob
Profil
Doom4
Asi som prišiel na problém. To pozadie má 720px x 540px. Takže je samozrejmé, že na tak malej ploche sa nezobrazí, ak je to čo chceš ako pozadie v strede a všetko ostatné je prázdne. Čiže musíš to orezať.
Doom4
Profil *
SAkrys :-( to je divny protoze ve photoshopu jsem tomu nedaval zadne pozadi aby to byl jako samostatny prvek
Doom4
Profil *
Pouziti braní to php , kdyz jsem to zkousel v normalnim html tak to jde :-(((( tak jak to ale udelat pro php aby se tam zobrazovali html veci to same plati i o css kdyz chci pomoci css sformatovat menu ktere je v php souboru nic se nestane :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0