Autor Zpráva
Suta
Profil
Ahoj,
ještě před tím, než umístím vytvořené stránky na adresu přístupnou veřejnosti, potřebuji vyřešit následující problém:

Občas se mi při kliknutí na jakýkoliv odkaz, který někam vede stane, že se zobrazí úplně čistá bílá stránka (jak kdy, někdy dvacet různých kliknutí funguje tak jak mám, jindy blbnou třeba dva za sebou, zkrátka je to různé).
Proč?

Zde jsou zmiňované stránky.

Zatím jsem sám přišel na tyto poznatky a uvažuji následovně:

1. Když mám tu "bílou stránku" a dám zpět, vrátím se tam, kde jsem byl. Kliknu-li poté na stejný odkaz, pak to již funguje, jak má. To mi nějak nesedí...

2. Když mám tu "bílou stránku" a dám F5, tak se stránka aktualizuje a již se NAČTE ta, na níž vedl odkaz. To mi taky smrdí...

3. Všiml jsem si, že mi to začalo dělat ve chvíli, kdy jsem začal hojně používat spojení s databází. Třeba na hlavní stránce, kterou jsem ladil několik týdnu mi vše běželo v pořádku a na jiných stránkách (třeba typicky forum), kde používám časté spojení s databází mi to již blblo. Ve chvíli, kdy jsem začal používat spojení s databází i na hlavní stránce, začalo mi to dělat i tam. Takže v tom možná taky něco bude...

4. Také mě napadlo (právě v souvislosti s předcházejícím bodem), zda to není serverem wz.cz, na němž mám stránky. Třeba jinde by to nedělalo... ale to je zase jen úvaha.

Prosím, ví-li někdo, poraďte. Díky moc.
PS: ono totiž všichni návštěvníci neví, že se na to dá vyzrát onou klávesou F5... je to pakárna.
medden
Profil *
Pamätám si, že sa to na wz riešilo: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=25778&t=23180
Hádam pomôže.
Suta
Profil
medden
díky, to je skvělý odkaz ušitý přesně na míru dotazu

Výsledkem tamní debaty jsou tyto místy diskutabilní názory:

- může za to session (k tomu se přikláním)

- řeší se problematika hlavně u IE - já jsem však přesvědčen (také to tam někdo psal), že se problém vyskytuje ve všech prohlížečích (mám to odzkoušeno a je jasné, že k problému dojde během cesty mezi prohlížečem a serverem)

- problém se vyskytuje na serveru wz.cz a po přesunutí jinam mizí (v to doufám a ptám se, zda-li má někdo zkušenosti, že je to 100% pravda - potřeboval bych to vědět - PROSÍM...)

Ví-li někdo, budu moc vděčný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0