Autor Zpráva
konva
Profil *
ahoj vsichni, potrebuju radu

Nainstaloval jsem si EasyPHP balicek Apache, Mysql a PHP. Na jednom pocitaci vse funguje.
Ale jak mam nastavit Apache pokud se chci na nej dostat z jinych pocitacu v siti? Dotaz zni mozna hloupe, ale budte schovivavi, jsem zacatecnik.

Mam sit nekolika pocitacu, ktery jsou vzajemne propojeni pres switch a kazdej ma stanovenou svoji IP adresu. Kde mam co nastavit abych se dostal z jednoho pocitace do databaze ktera bude nainstalovana s apachem na jinem.

Dekuji za rady predem se omlouvam pokud sem nekoho hloupym dotazem popudil :)

lukas
thingwath
Profil
Nastavit? Nikde nic. Jediná zrada by mohla být v tom, že Apache by mohl být nastavený aby naslouchal jenom na loopbacku. Takže pokud je v konfiguráku někde Listen 127.0.0.1, tak je to třeba zrušit.

Z dotazu každopádně nepoznám, jestli ti to funguje nebo si to jenom nevyzkoušel.
konva
Profil *
listen tam nastaveny je jak rikas na 127.0.0.1:80

No a co mam zadat do adresy exloreru aby se mi podival do adresare kde mam ulozeny dokumetny?
tpikalek
Profil *
Nainstaluj si XAMPP a všechno ti zaručeně pojede a navíc budeš mít nejnovější PHP, MySQL, FTP server...
V prohlížeči na jiným PC v síti zadej jako adresu IP toho PC se serverem.
LjuBo
Profil *
Nastavil jsem vse o nastaveni apache a porad se objevuje stranka Nemáte oprávnění prohlížet tuto stránku
Pravděpodobně nemáte oprávnění pro zobrazení tohoto adresáře nebo stránky pomocí zadaných údajů.

---------------------------------------------------------------------- ----------

ale proc??? jak s tim mam udelat???
Anonymní
Profil *
Listen 80
ServerName 127.0.0.1
<Directory "tvoja/cesta/k/rootu/serveru">

Options Indexes Includes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride All
Order allow,deny
Allow from all

</Directory>

Inak kukni firewal ci ti neblokuje pripojenia na port 80, mno a potom sa tam dostanes klasicky cez:
http://tvoja-ip-adresa-v-sieti/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0