Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Poradí mi někdo s tímhle problémem? Mám formulář na odesílání mailů, kód je zde (první stránka s názvem "formular.php"):

<head>
<title>mailform</title>
</head>
<body>
<table height="100%" width="100%" cellSpacing="0" cellPadding="0" border="0">
<tr><td align="center" valign="top">
<form action="send.php" method="post">
<table width="200" border="0" class="text">
<tr><td width="50"><b>J</b>méno :</td><td><input name="jmeno" accesskey="j" type="text"></td></tr>
<tr><td width="50"><b>E</b>mail :</td><td><input name="email" accesskey="e" type="text"></td></tr>
<tr><td width="50"><b>W</b>eb :</td><td><input name="web" accesskey="w" type="text" value="http://"></td></tr>
<tr><td width="50" valign="top"><b>T</b>ext :</td><td><textarea name="text" accesskey="t" rows="5" cols="25"></textarea></td></tr>
<tr><td colspan="2" align="center"><input type="submit" class="button" value="Odeslat"> &nbsp; <input type="reset" value="Vymazat"></td></tr>
</form></table>
</td></tr></table>
</BODY></HTML>

a druhá stránka - "send.php":

<?php

$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jmeno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";

mail ('neco@seznam.cz', $subject, $mess, $extra);

?>
<html><head>
<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=formular.php">
</head></html>

---

Můj problém je v tom, že když dám tyhle stránky tak jak jsou na web, tak fungují v pohodě jak ve Firefoxu, tak i v IE ... jenomže když tu první stránku "formular.php" přidám do svých už hotových stránek, tak z ničehonic to začne blbnout - místo stránky php se načte jenom stránka plná nesmyslných znaků, nevím co s tím (ta stránka s tím formulářem se načte normálně, ale když chci odeslat mail, tak po kliknutí na odeslat se místo odeslání načte plno nesmyslů) ... V IE je to v pohodě, mail se mi odešle a stránka se znovu načte, ale ve FireFoxu se právě načte zmatek... Poradí někdo???
Havel-st
Profil *
problém bude asi vložení do stránky, místo html konstrukce v send.php bych dal rovnou do skriptu:

<?php
header("Location: http://...........");
$extra .= From: $email\n;
$extra .= Reply-To: $email\n";
$subject = "..............

s adresou stránky, která je v prohlížeči v adresním řádku, když je zobrazený formulář

... vypadá to, jako když se přesměrovává přímo na soubor formular.php, který se ale vkládá do jiné stránky
b_are
Profil
udělej to takhle:

<link href="styly.css" rel="stylesheet" type="text/css">
<?
$hlavy = 'From: online.zprava@zwebu.cz'."\n";
$hlavy .= "MIME-Version: 1.0\n";
$hlavy .= "Content-Transfer-Encoding: QUOTED-PRINTABLE\n";
$hlavy .= "X-Mailer: PHP\n";
$hlavy .= "X-Priority: 1\n"; // priorita (1 nejvyšší, 2 velká, 3 normalální ,4 nejmenší)
$hlavy .= 'Return-Path: <b.are@volny.cz>'."\n"; // Návratová cesta pro chyby
$hlavy .= "cc:b.are@volny.cz\n"; // kopie xx nebo to smaz
$hlavy .= "bcc:tvoje@seznam.cz, tvoje@volny.cz\n"; // skryta kopie xx nebo to smaz
$hlavy .= "Content-type: text/plain; charset=windows-1250";

$obsah = "Zpráva z www.tvoje.cz\n\n\nJméno: $jmeno\nPříjmení: $prijmeni\nE-mail: $email\nText zprávy: \n\n$text\n";

$predmet ="Zpráva od $jmeno";

if ( Mail("tvoje@tvoje.cz", $predmet, $obsah, $hlavy) )

echo "<br><br><br><br><br><br><div align='center' class='text'><strong><font color='#990000'> Zpráva byla v pořádku odeslána...<br><br>Děkujeme.</font></strong><br><br><br><br><a class='hover' href='page.php?page=06'><strong>zpět</strong></a></div>";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat";
?>
<body bgcolor="#ECE8DB">
b_are
Profil
nakopiruj to cele do send.php a uprav si promenne, ten tvuj script je nejaky divny :))
Anonymní
Profil *
Hmmm, funguje to tak samo ... prostě v IE se to odešle a ve FireFoxu se zase jenom načte stránka s nesmyslama ... nemůže to být tím, že ty stránky jsou v azbuce a když jsem je dělal, tak jsem to ukládal místo ANSI tak UNICODE ... já fakt nevím ...
b_are
Profil
hmm na te azbuce neco bude ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0